ПослугиВартість
1000 хв. для дзвінків абонентам мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна 20 грн/міс
Плата за з’єднання, грн. відсутня

1000 хвилин за 20 грн на 30 днів (33 хвилини на день) надаються за умови поповнення рахунку на 40 грн і більше одним платежем у протягом доби після поповнення.

Шановний клієнте!
Починаючи з 16 серпня 2017 року Ваш тарифний план припиняє свою дію! З 16 серпня по 07 вересня 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" чи "Vodafone Unlim 3G" перший пакет послуг буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light+" та "Vodafone Light" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу поточний тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на один з тарифів Vodafone RED EXTRA або "Смартфон Стандартний" з 25 серпня по 15 жовтня 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються. Детальна інформація за номером 111*6

Послуги в тарифі

ПослугиВартість
Дзвінки абонентам інших операторів України 1,35 грн/хв
Дзвінки абонентам на міські номери 1,35 грн/хв
SMS абонентам мобільних операторів України 1,00 грн/шт
Звіт про доставку SMS по Україні, за кордон і у роумінгу 0,07 грн/шт
Мобільний Інтернет 3G/2G 200 Мб за
5,00 грн. у день
користування
Безлімітне спілкування у мережі ПрАТ «МТС Україна» по 0 грн/хв протягом 30 числа кожного місяця 3,50 грн

Додаткові «500 МБ за 15 грн» до кінця доби

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 200 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 грн. в день користування. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 200 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби. Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - * 101 * 500 # і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек.

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису - «500 МБ за 15 грн» до кінця доби.


Заощаджуйте на відправці SMS, замовляйте вигідні пакети «20 SMS по Україні».

Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

1000 безкоштовних хвилин

1000 хвилин на 30 днів (за 33 хвилини на день) надаються за умови поповнення рахунку на 40 грн і більше одним платежем у протягом доби після поповнення. Після вичерпання 33 хвилин або завершення терміну 30 днів дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна оплачуються за 1,30 грн. за хвилину без плати за з'єднання.

Кошти з додаткового рахунку можуть бути використані для дзвінків, SMS, GPRS/EDGE послуг з Україні, крім послуг Смарт.NET, замовлення пакетних Мегабайт і SMS послуг контент-провайдерів, дзвінків за кордон, оплати мобільного зв'язку в роумінгу.

Додаткові послуги

ПослугиВартість
SMS за кордон 3,00 грн/шт
Скасування Безлімітного спілкування 30 числа кожного місяця: SMS на номер 2046 

Тариф Супер МТС Вільний не приймає участі в програмі лояльності «МТС Бонус».

Можливість переходу в тариф Супер МТС Вільний інших тарифних пакетів закрита.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням  ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає  7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 01.03.2017 року.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

  • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «МТС Україна» в Україні.
  • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
  • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «МТС Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.