ПослугаВартість
Дзвінки абонентам ПрАТ «МТС Україна» (послуга «Супер») грн/хв
Плата за з’єднання при дзвінках абонентам ПрАТ «МТС Україна» (в межах послуги «Супер») відсутня
Дзвінки абонентам інших операторів України та на міські номери 1,50 грн/хв
Плата за з’єднання при дзвінках абонентам по Україні 0,55 грн
Мобільний Інтернет 3G/2G 200 МБ за 5,00 грн.
у день користування
SMS абонентам України 1,00 грн/шт
Звіт про доставку SMS по Україні, за кордон та у роумінгу 0,07 грн/шт
Вихідні міжнародні дзвінки за напрямками послуги
«25 копійок дзвінки за кордон без плати за з’єднання та абонплати»
0,25 грн/хв— міські номери
1,00  грн/хв — мобільні номери

 

Шановний клієнте!
Починаючи з 16 серпня 2017 року Ваш тарифний план припиняє свою дію! З 16 серпня по 07 вересня 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" чи "Vodafone Unlim 3G" перший пакет послуг буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light+" та "Vodafone Light" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу поточний тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на один з тарифів Vodafone RED EXTRA або "Смартфон Стандартний" з 25 серпня по 15 жовтня 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються. Детальна інформація за номером 111*6

Послуги в тарифі

Заощаджуйте на відправці SMS, замовляйте вигідні пакети «20 SMS по Україні».

Особливості користування послугою «Супер» 

Сума поповнення
Вартість послуги «Супер»
Термін дії послуги «Супер»
Хвилини в мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна
40–79  грн
35 грн
30 днів
750 ( 30 хв/доба)
≥ 80 грн
40 грн
90 днів
2 700 ( 30 хв/доба)
  • Впродовж доби після поповнення рахунку на суму від 40 грн і більше одним платежем автоматично активується послуга «Супер», яка надає Вам безкоштовні хвилини в мережі ПрАТ «МТС Україна».
  • Після вичерпання щоденного об»єму послуг або закінчення дії послуги «Супер» встановлюється тариф 0,20 грн/хв на дзвінки абонентам ПрАТ «МТС Україна».
  • Увага! Подовження терміну дії послуги «Супер» відбувається тільки в тому випадку, коли новий термін дії більший, ніж той, що був до моменту поповнення рахунку.

Тарифи на додаткові послуги

ПослугаВартість
SMS за кордон 3,00 грн/шт
Послуга «Конференц-зв'язок» (за поточний місяць, зняття 27 числа) 1,06  грн/міс

Шановні абоненти! Після використання 200 МБ мобільного Інтернету кожні наступні 500 МБ на максимальній швидкості будуть коштувати 15 грн. в межах 10 пакетів.

Платіж за підключення послуги «Конференц-зв'язок» складає 1,06 грн.

З 01.11.2014 в тариф «Супер МТС Плюс» безкоштовно включена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії та в Європі всього за 15 гривень в день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет у роумінгу».

Сервісні номери

Перевірка кількості хвилин та терміну дії послуги «Супер», а також інформація про умови її використання *101*4#  
Перевірка коштів на додатковому грошовому рахунку *101*10#  

Детально про правила використання коштів з додаткового грошового рахунку Ви можете дізнатися, звернувшись до Центру обслуговування абонентів за номером 111 .

Для активації стартового пакета подзвоніть з території України на безкоштовний номер 111 . Строк дії номера — 30 днів після активації стартового пакета та 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер та баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення строку дії номера. За відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може буди призупинено незалежно від строку дії номера.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням  ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає  7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 01.03.2017 року.

Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Увага! Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється лише у випадку, коли з 23:59 до 00:01 на Вашому телефоні не було відкрито Інтернет-сесій. Якщо Ви використовуєте послугу «Мобільний GPRS-Інтернет» у зазначений час, для коректного нарахування щоденного об'єму послуг перервіть Інтернет-сесію о 23:59 та відновіть її о 00:01.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

  • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «МТС Україна» в Україні.
  • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
  • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «МТС Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.