Шановні клієнти, з 20 лютого 2018 року  Ваш тариф буде закрито, а Ви будете безкоштовно та автоматично переведені в один з тарифів: Vodafone RED EXTRA XS, Vodafone Light+ , Vodafone Light або в тариф  Смартфон Стандартний.  Абоненти з підключеною послугою «Рік без Абонплат» будуть так само автоматично та безкоштовно переведені в тариф Vodafone  Light зі збереженням дії послуги. По факту зміни тарифу Ви отримаєте інформаційне повідомлення.

З 06 по 19 лютого 2018 р. Ви також можете самостійно та безкоштовно перейти в будь-який доступний тариф Vodafone Передплата. Наприклад при переході в тариф Vodafone RED S мінімальний залишок на вашому рахунку повинен становити 70 грн, для підключення пакета послуг на місяць. Якщо ж Ви вибираєте тариф Light +, то після безкоштовного переходу поповнить будь ласка рахунок на суму від 40 грн одним платежем, оскільки до обов'язкового поповнення діють базові умови тарифу. При самостійній зміні поточного тарифу дія послуги "Рік без Абонплат" не зберігається!

Тарифи Vodafone Передплата діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, тому перехід до тарифів Vodafone Передплата можливий на території України на якій органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.

Абоненти, які перебувають на на території України , на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження будуть переведені до тарифу  Смартфон Стандартний. Вартість підключеної послуги "Рік без Абонплат" буде повернена на рахунок пропорційно кількості днів користування.

Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються.

 

ПослугиБазові умовиСпеціальні додаткові умови
Дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна»,
Vodafone Україна

БЕЗЛІМІТ
за 2,00 грн/день у разі користування

БЕЗЛІМІТ
за 0,50 грн/день

Дзвінки на інші мобільні мережі України 1,50 грн за перші 5 хв/день
«Смарт мессенджер» 150 SMS
На всі мобільні мережі України
1,50 грн/день

у разі відправки першого повідомлення

Безліміт для Viber, WhatsApp, Skype та ін.
Дзвінки за кордон (у межах послуги «0 за границу» 0 грн/хв
3G/2G Інтернет 200 Мб за 5,00 грн. у день користування

 Шановний клієнте! З 08 грудня 2017 р. змінюються умови надання послуги "Супер Інтернет на день":

B межах данної послуги платіж за 200 мб мобільного Інтернету на день складатиме 3 грн.

Тарифи вказані в гривнях з ПДВ та урахуванням збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ і вступають в силу з 08-го грудня 2017 року.

Послуги в тарифі

ПослугиВартість
Дзвінки абонентам інших мобільних операторів України 0,65 грн/хв
Дзвінки на міські номери по Україні / У межах послуги «25 хвилин на міські номери» 1,50 / 0,44 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України понад пакетні повідомлення 1,00 грн/шт
Міжнародні дзвінки за напрямами послуги «Доступний закордон» 0,25 грн/хв – міські номери
1,00 грн/хв – мобільні номери

Підключайте послугу «3D Нуль оптом» та спілкуйтесь в мережі ПрАТ «МТС Україна», Vodafone Україна за 30 грн щомісячно з моменту підключення!

ВартістьПідключитиПеревіритиВідключить
30 грн/міс *101*515#  *101*517#  *101*516# 

Послуга діє 30 днів з моменту її підключення на постійній основі без відключення у разі відсутності коштів на рахунку та автоматично продовжується при наявності достатньої суми на рахунку. Платіж за послугу «ЗD нуль оптом» знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00. 

За умови підключеної послуги «3D Нуль оптом» плата в разі користування за дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна» / Vodafone Україна не стягується. При цьому щоденні платежі продовжують стягуватися.

Додаткові «500 МБ за 15 грн» до кінця доби

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 200 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 грн. в день користування. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 200 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби. Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - * 101 * 500 # і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек.

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису - «500 МБ за 15 грн» до кінця доби.

Умови користування тарифом

 • Умови тарифу діють після першого поповнення рахунку на 40 гривень одним платежем і підключаються протягом доби.
 • Плата за з’єднання при дзвінках абонентам по Україні відсутня.
 • Платіж за безлімітні дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна становить 2,00 грн/день., у разі здійснення дзвінка.
 • Вартість дзвінків абонентам інших мобільних операторів України становить 1,50 грн за перші 5 хв/день, надалі 0,65 грн/хв
 • Вартість дзвінків на міськи номери України становить 1,50 грн/хв.
 • Вартість мобільного 3G/2G Інтернету 5,00 гривень в день у разі користуванні та надається 200 МБ на максимальній швидкості. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів, надалі швидкість буде обмежена до 32 кбіт/сек
 • В разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 гривень одним платежем діють тарифи: 1,00 грн/хв для дзвінків абонентам ПрАТ «МТС Україна»; 1,50 грн/хв для дзвінків на інші мережі України;  1,00 грн/шт на відправку SMS на всі мобільні мережі України.

Спілкуйтеся в мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна цілий рік заплативши один раз авансом замість 2,00 грн/день!

ВартістьПідключитиПеревірити
360 грн/рік *365#   *365*1#  

Послуга діє 365 днів з моменту її підключення. Платіж за послугу знімається під час її підключення. Перевірка статусу и терміну дії послуги  «Рік без Абонплат»   — *365*1#  .

На період дії послуги зняття  щоденних платежів за послугою «3D Нуль» припиняється. При переході в інший тариф дію послуги «Рік без абонплат» припиняється.

Умови користування спеціальними умовами

 • Якщо у Вас підключені спеціальні додаткові умови то плата за безлімітне спілкування в мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна  складає  0,50 грн. Зняття коштів відбувається щодня.
 • В інших випадках (для кожної послуги окремо ) будуть діяти базові умови Вашого тарифу: обсяг послуг залишиться без змін (відповідно до базових умов), а платіж буде зніматися в разі їх використання.
 • Щоденний платіж у рамках спеціальних умов знімається також у випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. Якщо після зняття щоденного платежу баланс рахунку стає нульовим або від'ємним, використання послуг призупиняється і буде відновлене після поповнення рахунку та досягнення позитивного балансу.

Управління спеціальними умовами

 • Для перевірки кількості використаних обсягів відправте пусте, безкоштовне SMS на номер 555.
 • Для відключення спеціальних додаткових умов відправте безкоштовне SMS з текстом «0» на номер 555.

Перехід в тариф

Перехід в тариф не пропонується.

Тарифи на додаткові послуги

ПослугиВартість
SMS за кордон 3,00 грн/шт

Сервісні номери

ПослугаЯк перевірити?
Перевірка додаткового рахунку
*101*4#
 
Перевірка залишку безкоштовних хвилин на території вищевказаних областей
*101*10#
 

Детально про правила використання коштів з додаткового грошового рахунку Ви можете дізнатися, звернувшись до Центру обслуговування абонентів за номером 111 .

Особливості користування тарифом

Тариф діє по всій території України.

Взаємодія з деякими послугами

За наявності за номером телефону будь-яких додаткових пакетів хвилин у мережі ПрАТ «МТС Україна» у першу чергу будуть використані щоденні обсяги, що надаються в рамках тарифу

SMS в межах додатково замовлених SMS-пакетів можуть бути відправлені тільки абонентам інших мобільних операторів України.

Використання додаткових пакетів МБ мобільного Інтернету недоступне.  Щоденний платіж при дзвінках в мережі знімається незалежно від наявності за номером телефону інших пакетів хвилин.

Кошти додаткового грошового рахунку витрачаються для оплати дзвінків всередині мережі при активній або неактивній послузі Супер 3D Нуль. Для оплати SMS-повідомлень всередині мережі або для користування мобільним Інтернетом кошти додаткового грошового рахунку можуть витрачатися тільки в разі якщо послуга Супер 3D Нуль неактивна. Детально про правила використання коштів з додаткового грошового рахунку Ви можете дізнатися, звернувшись до Центру обслуговування абонентів за номером 111 .

Нарахування щоденного об'єму послуг

Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється лише у випадку, коли з 23:59 до 00:01 на Вашому телефоні не було відкрито Інтернет-сесій. Якщо Ви користуєтеся послугою мобільного Інтернету в зазначений проміжок часу, для коректного нарахування щоденного об'єму послуг, будь ласка, перервіть Інтернет-сесію о 23:59 та відновіть її о 00:01.

Зняття щоденних та інших періодичних платежів

Періодичні платежі знімаються також у випадках, коли їх сума перевищує залишок на рахунку. Якщо після зняття платежів баланс рахунку стає нульовим або від'ємним, використання послуг призупиняється і буде відновлене після поповнення рахунку та досягнення позитивного балансу.

Примітки

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням  ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає  7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 07.04.2017 року. Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

У вартість стартового пакета та перелік послуг тарифного плану входить мелодія GOODOK терміном на 30 днів з моменту активації стартового пакета. Після закінчення даних 30 днів термін дії такої мелодії буде автоматично продовжуватися кожні 30 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 30 днів надання послуги. При цьому після закінчення перших 30 днів надання послуги починає стягуватися плата за користування послугою в розмірі 11,69 грн з ПДВ та ПФ до моменту самостійної відмови від мелодії. Плата за користування послугою нараховується з дати її фактичного використання та підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги, необхідно відправити SMS з текстом OFF на номер 700.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «МТС Україна» в Україні.
 • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
 • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «МТС Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.