Шановні абоненти! З 06.07.2017 після активації тарифу Вам буде безкоштовно зараховано 50 МБ мобільного Інтернету, які діють до підключення місячного пакету послуг, але не довше 30 днів.

Умови тарифу для абонентів, які підключилися до 06.07.2017 року

ПослугиРік без АбонплатВартість
2 БЕЗЛІМІТА
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна»
Vodafone Україна & Мобільний Інтернет
12,50 грн/місяць
розрахункова ціна  - «Рік Без Абонплат»
Вартість 150 грн/рік
Підключити *365# 
15 грн
у межах щомісячного платежу
Дзвінки на інші мобільні мережі України 0,50 грн/хв
150 SMS на ВСІ мобільні мережі України, грн/день у разі відправки першого SMS 2,00 грн/день
Дзвінки за кордон (у межах послуги  «0 за кордон») 0 грн/хв
3G/2G Інтернет 500 МБ щомісяця
ПослугиОбсяг послугВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна»
Мобільний Інтернет
2 безліміта 15 грн 
у межах щомісячного платежу
Дзвінки на інші мережі України   0,50 грн/хв
SMS на ВСІ мобільні мережі України 150 шт/день 2,00 грн/день
у разі відправки першого SMS
Дзвінки за кордон (у межах послуги «0 за кордон»)   0 грн
3G/2G Інтернет   500 МБ  щомісяця


Послуги в тарифі

Отримуйте доступ до 3G швидкості від ПрАТ «ВФ Україна» у Вашому місті.

 • 3G на швидкості до 42 МБіт/с без доплат та підключень
 • Використання всіх можливостей швидкісного безлімітного 3G Інтернету без зміни номера, SIM-картки або тарифів!
 • Карта покрытия

Приєднуйтесь до високих швидкостей і отримуйте 500 мегабайт на місяць швидкісного мобільного Інтернету 3G, які включені в тариф. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт/с. Використовуйте свої мегабайти без щоденних обмежень і додаткових платежів у Вашому тарифі. За фактом використання 500 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт швидкість Інтернету буде складати до 32 Кбіт / с. Для того, щоб отримати додатковий обсяг Інтернету на максимальній швидкості на місяць, підключайте послугу «500 мб за 10 грн».

ОбсягВартістьУмови користуванняПеревіритиВідключити
500 МБ 15 грн 10 пакетів в місяць *101*501# *101*502#

Максимальна кількість – 10 пакетів на місяць. Термін дії додатково замовлених МБ - до наступної дати зняття щомісячної вартості в тарифі.

Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт *101*502# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт/сек.

Користуватись 3G - це просто!

 1. Для використання послуги Вам потрібен телефон з підтримкою 3G, UMTS / HSDPA.
 2. У меню телефону необхідно вибрати один з варіантів режиму мережі «3G» або «3G / 2G».
 3. Перевірити, чи встановлена в налаштуваннях телефону точка доступу internet. 

Отримуйте доступ до 3G швидкості з послугою «3G Безліміт»

 • 2500 МБ 3G Інтернету щомісяця в межах послуги!
 • Швидкісний мобільний Інтернет - до 7,2 МБіт/сек!
 • 3G покриття у всіх обласних центрах країни і великих містах!
 • Використання всіх можливостей швидкісного 3G Інтернету без зміни номера, SIM-картки або тарифів!
ОбсягВартістьТермін діїПідключитиПеревіритиВідключити
2500 МБ 50 грн місяць *888#   *888*8#   *888*0#  

Для абонентів які підключили послугу «3G Безліміт» починаючи з 1.08.2015, вона буде діяти на постійній основі!
Перепідключення послуги, зняття плати за користування та оновлення обсягу інтернет-трафіку в рамках послуги «3G Безліміт» відбуватиметься щомісяця з моменту замовлення, з урахуванням дати підключення.

Щомісячний платіж за користування послугою знімається також у випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. Використання послуги можливо тільки при позитивному балансі.

Послуга надається на базі національного роумінгу з «ТриМоб» та в мережі 3G ПрАТ «ВФ Україна», доступ до якої здійснюється при підключенні послуги «3G Безліміт» - єдина послуга для двох 3G мереж!

За умови підключення послуги «3G Безліміт» плата за мобільний Інтернет, згідно з умовами тарифу, в день користування не знімається.

Для використання послуг зв'язку по закінченню терміну дії послуги «3G Безліміт» або при відсутності сигналу мережі ТриМоб, необхідно в ручному режимі вибрати мережу ПрАТ «ВФ Україна». Після вичерпання 2500 МБ на місяць у мережі ТриМоб та ПрАТ «ВФ Україна» у межах послуги «3G Безліміт», швидкість мобільного Інтернету складатиме 150 Кбіт/сек.

За умови дії послуги «3G Безліміт» підключення послуги «500 МБ за 15 грн» неможливе.

Налаштувати 3G - це просто!

 1. Для використання послуги Вам потрібен телефон з підтримкою 3G, UMTS / HSDPA.
 2. У меню телефону необхідно вибрати один з варіантів режиму мережі «3G» або «3G / 2G».
 3. Далі включити режим передачі даних в роумінгу на телефоні.
 4. У меню телефону в ручному режимі вибрати один з варіантів назви мережі:
  Trimob / UKR 07 / Ukrtelecom 07 / Ukrtelecom / 255 07.
 5. Перевірити, чи встановлена в налаштуваннях телефону точка доступу internet.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 03.03.2017.

Особливості користування тарифом «Смартфон 3G Одеський»

Умови тарифу для абонентів, які підключилися до 03.03.2017 року

Умови тарифу діють після першого поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем. Підключення відбувається протягом 24 годин після поповнення, по факту підключення Ви отримаєте SMS: “Послуга «2 Безліміти на місяць» підключена”. Звертаємо Вашу увагу, що враховуються всі види поповнень, крім поповнень за допомогою послуги «Переказ грошей».

Вартість 2 Безлімітів на місяць – 15 грн, платіж знімається під час підключення послуги і в подальшому щомісячно з урахуванням дати підключення.

Перевірка терміну дії послуги -*101*4# . Перевірка статусу послуг — *101*531# .

Вищезазначені послуги не діють за умови підключення послуги «Рік без Абонплат».

ПослугиВартість
Плата за з'єднання для дзвінків абонентам по Україні 0 грн
Дзвінки на міські номери по Україні / у межах послуги «25 хвилин на міські номери» (підключення  *101*71# ) 1,50 / 0,44 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України після використання 150 пакетних SMS в день 1,00 грн/шт
SMS за кордон 3,00 грн/шт

Тариф "Смартфон 3G Одеський"  діє на території України.

Зазначені спеціальні умови тарифу дійсні для Одеської області

Базові умови тарифу: Вартість 2 Безлімітів - 15 грн /міс. та 1 грн/день  у Донецькій, Луганській, Полтавській. Сумській, Херсонській областях, або 0,5 грн/день в інших областях, у разі дзвінка в мережі ПрАТ «ВФ Україна» чи на інші мобільні мережі.

У разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діють такі тарифи: дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» - 1,00 грн /хв, дзвінки абонентам інших операторів України - 1,50 грн/хв, SMS абонентам по Україні - 1,00 грн/шт. Базовий мобільний Інтернет - Безліміт за 5,00 гривень в день, тільки в разі користування.

Після користування 200 мб/день в межах однієї доби, Вам  будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

У вартість стартового пакету і в перелік послуг тарифного плану входить мелодія послуги GOODOK терміном на 7 днів з моменту активації послуги GOODOK. Після закінчення 7 днів термін дії даної мелодії буде автоматично продовжуватися кожні 7 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 7 днів надання послуги. При цьому, після закінчення перших 7 днів надання послуги, починає стягуватися плата за користування мелодією послуги GOODOK в розмірі 3,19 грн. до моменту самостійного відмови від мелодії. Деталі тарифікації, якщо коштів недостатньо для продовження послуги GOOD'OK на повний період дії по посиланню. Плата за користування мелодією послуги GOODOK нараховується за датою її фактичного використання і підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом OFF на номер 700.

Отримуйте 2 Безліміти на рік, сплативши один раз авансом, замість 15 грн щомісячно!

 ВартістьПідключитиПеревірити
Користуйся дешевше 150 грн/рік *365#   *365*1#  

Послуга діє 365 днів з моменту її підключення.  Платіж за послугу знімається під час її підключення. за услугу. Перевірка статусу и терміну дії послуги  «Рік без Абонплат»   — *365*1#  .

У лінійці тарифів "Смартфон 3G" послуга "500 мб за 15 грн до кінця місяця" може бути підключена за умови користування послугою "Рік без абонплат". При відключенні послуги "Рік без абонплат" послуга "500 мб за 15 грн до кінця місяця" відключається і абонент продовжує користуватися послугами Інтернету згідно умов тарифу.

В межах послуги «Рік без Абонплат» нарахування пакетних 500 мб відбувається 1-го числа кожного місяця. При відключенні послуги надання додаткових 500 МБ за 15 грн до кінця місяця припиняється.

На період дії послуги зняття щомісячних платежів за послугою «2 безліміти на місяць» або щоденних платежів за послугою «2 безліміти на день» припиняється. При переході в інший тариф дію послуги «Рік без абонплат» припиняється.

 • В тарифі  безкоштовно включена послуга «0 за кордон», яка дає Вам можливість дзвонити безкоштовно в рамках перших 10 хвилин в день. Повний перелік країн та детальний опис умов тарифікації в розділі опису послуги — «0 за кордон».
 • В тарифі безкоштовно включена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії та в Європі всього за 30 гривень в день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет у роумінгу».

В Вашому тарифі діють спеціальні умови при відправці SMS. Деталі.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 03.03.2017.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифу - 30 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Детальну інформацію про тарифи, акції, вартість та умови надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
 • 555  —  — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
 • 0 800 400 000   — консультація щодо тарифів і послуг ПрАТ «ВФ Україна» для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні)

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, строки та умови проведення акції і послуг.

ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47
Як підключити «Смартфон 3G Одеський»

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу, що з 16.01.2017 року перехід у тариф «Смартфон 3G Одеський» буде недоступний. Ви завжди можете перейти в один з тарифів Vodafone Україна. Деталі.

Придбайте стартовий пакет з тарифом «Смартфон 3G Одеський» з новим мобільним номером або переходите в тариф з існуючим номером. Вартість стартового пакету - 25 грн, на основному грошовому рахунку - 1 грн.

Купити
 


Для отримання налаштувань введіть Ваш номер телефону:

Натискаючи кнопку «Відправити налаштування», Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та/або передачу її третім особам для цілей, пов'язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...