ПослугиРік без АбонплатВартість
2 БЕЗЛІМІТА
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна»
Vodafone Україна & Мобільний Інтернет
30 грн/міс
розрахункова ціна  - «Рік Без Абонплат»
Вартість 360 грн/рік
Підключити *365# 
45 грн
у межах щомісячного платежу
Дзвінки на інші мережі України /у межах послуги  «40 хвилин на інші мережі» (підключення *101*51# ) 1,50 /0,35 грн/хв
150 SMS на ВСІ мобільні мережі України, грн/день у разі відправки першого SMS 2,00 грн/день
Дзвінки за кордон (у межах послуги  «0 за кордон») 0 грн/хв
3G/2G Інтернет 500 МБ щомісяця
ПослугиОбсяг послугВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна»
Мобільний Інтернет
2 безліміта 45 грн/міс
у межах щомісячного платежу або 30 грн/міс у межах послуги «Рік без Абонплат»
Дзвінки на інші мережі України   1,50 грн/хв або 0,35 грн/хв у межах послуги «40 хвилин на інші мережі»
SMS на ВСІ мобільні мережі України 150 шт/день 2,00 грн/день
у разі відправки першого SMS
Дзвінки за кордон (у межах послуги «0 за кордон»)   0 грн
3G/2G Інтернет 500 МБ щомісяця  

Шановні клієнти «Смартфон 3G», з 06.07.2017 року назву тарифу буде змінено на «Смартфон 3G до 06.07.2017», зі збереженням поточних умов користування послугами мобільного зв’язку. Також, звертаємо Вашу увагу, що даний тариф буде закритий у період з 6 липня по 30 вересня 2017 року, а Ви будете безкоштовно та автоматично переведені в один з тарифів Vodafone RED EXTRA, Vodafone Light+ чи «Смартфон Стандартний». Автоматична зміна тарифу буде відбуватися за три дні до закінчення дії послуги «Два безліміти на місяць». Абоненти з підключеною послугою «Рік без Абонплат» будуть автоматично та безкоштовно переведені в один з тарифів Vodafone RED EXTRA XS чи «Смартфон Стандартний» з підключенню послугою «Рік без абонплат». По факту зміни тарифу Ви отримаєте інформаційне повідомлення.

Пропонуємо Вам самостійно змінити тариф на будь-який Vodafone Передплата: з 23.06 по 08.09.2017 абсолютно безкоштовно переходьте в будь-який тариф Vodafone RED та користуйтесь пакетом послуг протягом місяця без будь-яких поповнень та платежів, якщо ж Ви обираєте тариф Light чи Light +, то після переходу поповніть будь-ласка рахунок на суму від 40 грн (крім послуги "Переказ грошей"), для підключення умов тарифу.

Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються.Послуги в тарифі

Отримуйте доступ до 3G швидкості від ПрАТ «ВФ Україна» у Вашому місті.

 • 3G на швидкості до 42 МБіт/с без доплат та підключень
 • Використання всіх можливостей швидкісного безлімітного 3G Інтернету без зміни номера, SIM-картки або тарифів!
 • Карта покриття

Приєднуйтесь до високих швидкостей і отримуйте 500 мегабайт на місяць швидкісного мобільного Інтернету 3G, які включені в тариф. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт/с. Використовуйте свої мегабайти без щоденних обмежень і додаткових платежів у Вашому тарифі. За фактом використання 500 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після їх використання Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів .

ОбсягВартістьУмови користуванняПеревірити
500 МБ 15 грн 10 пакетів в місяць *101*501#

Максимальна кількість – 10 пакетів на місяць. Термін дії додатково замовлених МБ - до наступної дати зняття щомісячної вартості в тарифі.

Комбінація для повторного підключення послуги: *101*500# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт/с.

Користуватись 3G - це просто!

 1. Для використання послуги Вам потрібен телефон з підтримкою 3G, UMTS / HSDPA.
 2. У меню телефону необхідно вибрати один з варіантів режиму мережі «3G» або «3G / 2G».
 3. Перевірити, чи встановлена в налаштуваннях телефону точка доступу internet. 

Особливості користування тарифом «Смартфон 3G»

Умови користування для абонентів підключилися до тарифу до 03.03.2017

Вартість 2 Безлімітів на місяць – 45 грн, платіж знімається під час підключення послуги і в подальшому щомісячно з урахуванням дати підключення.

Перевірка терміну дії послуги -*101*4# . Перевірка статусу послуг — *101*531# .

Вищезазначені послуги не діють за умови підключення послуги «Рік без Абонплат».

ПослугиВартість
Плата за з'єднання для дзвінків абонентам по Україні 0 грн
Дзвінки абонентам інших мобільних операторів / у межах послуги «40 хвилин на інші мережі» (підключення  *101*51# ) 1,50 / 0,35 грн/хв
Дзвінки на міські номери по Україні / у межах послуги «25 хвилин на міські номери» (підключення  *101*71# ) 1,50 / 0,44 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України після використання 150 пакетних SMS в день 1,00 грн/шт
SMS за кордон 3,00 грн/шт
Тариф діє на території України.

У разі відсутності першого поповнення рахунку на 45 грн одним платежем діють такі тарифи: дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» - 1,00 грн /хв, дзвінки абонентам інших операторів України - 1,50 грн/хв, SMS абонентам по Україні - 1,00 грн/шт. Базовий мобільний Інтернет - Безліміт за 5,00 гривень в день, тільки в разі користування.

Після користування 200 мб/день в межах однієї доби, Вам  будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

У вартість стартового пакету і в перелік послуг тарифного плану входить мелодія послуги GOODOK терміном на 7 днів з моменту активації послуги GOODOK. Після закінчення 7 днів термін дії даної мелодії буде автоматично продовжуватися кожні 7 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 7 днів надання послуги. При цьому, після закінчення перших 7 днів надання послуги, починає стягуватися плата за користування мелодією послуги GOODOK в розмірі 3,19 грн. до моменту самостійного відмови від мелодії. Плата за користування мелодією послуги GOODOK нараховується за датою її фактичного використання і підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом OFF на номер 700.

 

Отримуйте 2 Безліміти на рік, сплативши один раз авансом, замість 45 грн щомісячно!

 ВартістьПідключитиПеревірити
Користуйся дешевше 360 грн/рік *365#   *365*1#  

Послуга діє 365 днів з моменту її підключення.  Платіж за послугу знімається під час її підключення. Перевірка статусу і терміну дії послуги  «Рік без Абонплат»   — *365*1#

У лінійці тарифів "Смартфон 3G" послуга "500 мб за 15 грн до кінця місяця" може бути підключена за умови користування послугою "Рік без абонплат". При відключенні послуги "Рік без абонплат" послуга "500 мб за 15 грн до кінця місяця" відключається і абонент продовжує користуватися послугами Інтернету згідно умов тарифу.

В межах послуги «Рік без Абонплат» нарахування пакетних 500 мб відбувається 1-го числа кожного місяця. При відключенні послуги надання додаткових 500 МБ за 15 грн до кінця місяця припиняється.

На період дії послуги зняття щомісячних платежів за послугою «2 безліміти на місяць» або щоденних платежів за послугою «2 безліміти на день» припиняється. При переході в інший тариф дію послуги «Рік без абонплат» припиняється.

 • В тарифі безкоштовно включена послуга «0 за кордон», яка дає Вам можливість дзвонити безкоштовно в рамках перших 10 хвилин в день. Повний перелік країн та детальний опис умов тарифікації в розділі опису послуги — «0 за кордон».
 • В тарифі безкоштовно включена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії та в Європі всього за 30 гривень в день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет у роумінгу».

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 03.03.2017.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифу - 30 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Детальну інформацію про тарифи, акції, вартість та умови надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
 • 555  —  — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
 • 0 800 400 000   — консультація щодо тарифів і послуг ПрАТ «ВФ Україна» для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні)

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, строки та умови проведення акції і послуг.

ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47
Як підключити «Смартфон 3G»

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу, що з 16.01.2017 року перехід у тариф «Смартфон 3G» буде недоступний. Ви завжди можете перейти в один з тарифів Vodafone Україна. Деталі.

Придбайте стартовий пакет з тарифом «Смартфон 3G» з новим мобільним номером або переходите в тариф з існуючим номером. Вартість стартового пакету - 25 грн, на основному грошовому рахунку - 1 грн.

Купити
 

Перехід у тариф «Смартфон 3G» доступний абонентам ВФ Україна Передплата. Для зміни тарифу достатньо скористатися системою «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК» або зателефонувати за безкоштовним номером 7722 та слідувати голосовим підказкам.
Можливість переходу на вказаний тариф уточнюйте у співробітників Центру обслуговування абонентів за номером 111

Після отримання SMS про перехід в тариф «Смартфон 3G» необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей») для підключення умов тарифу.

 

Для активації стартового пакету зателефонуйте з території України на безкоштовний номер 111 або скористайтеся мобільним Інтернетом. Строк дії номера - 30 днів після активації стартового пакету і 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім послуги «Переказ грошей»). Номер і баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення терміну дії номера. При відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може бути призупинено незалежно від терміну дії номера

Для абонентів тарифу «Просто Супер»  перехід у тариф «Смартфон 3G» — безкоштовний. Для абонентів інших тарифів вартість переходу становить 20 грн, перша зміна тарифу протягом 30 днів після першого дзвінка - безкоштовно


Для отримання налаштувань введіть Ваш номер телефону:

Натискаючи кнопку «Відправити налаштування», Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та/або передачу її третім особам для цілей, пов'язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...