ПослугиВартість
Дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» 0,65 грн/хв
Плата за з’єднання при дзвінках абонентам по Україні відсутня
БОНУС за вхідні дзвінки 0,60 грн/хв
від абонентів будь-яких операторів України та закордону (окрім ПрАТ «МТС Україна»)

Шановний клієнте! Починаючи з 18 квітня 2017 року припиняє дію Ваш тарифний план!

З 07 по 18 квітня 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" пакет послуг на перший місяць буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light" або "Vodafone Light+" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на Vodafone Light з 18 квітня по 12 травня 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу зберігаються. Бонуси будуть збережені в пропорції 50 шт (були в Prosto MTS) до 1 шт. (Будуть в Vodafone Light). Детальна інформація за номером 111*6

Рекомендуємо для економії
25 хвилин на міські номери
ПослугиВартість
Дзвінки абонентам інших операторів по Україні 0,65 грн/хв
Мобільний Інтернет 3G/2G 200 МБ / день за
5,00 грн. у день
користування
SMS абонентам по Україні 0,70 грн/шт
Звіт про доставку SMS по Україні, за кордон та у роумінгу 0,07 грн
Обмін бонусів На ДОДАТКОВИЙ рахунок
Інтервал тарифікації 1 секунда
Перевірка кількості накопичених бонусів *101# 
Перелік доступних комбінацій
для обміну бонусів комбінацій
*555# 
Безлімітне спілкування в мережі ПрАТ «ВФ Україна» по 0 грн/хв
протягом 30 числа кожного місяця
3,50 грн

Заощаджуйте на відправці SMS, замовляйте вигідні пакети «20 SMS по Україні».

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 200 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 грн. в день користування. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 200 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби. Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - *101* 500# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт/сек.

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису - «500 МБ за 15 грн» до кінця доби.

Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

Увага!  За будь-якої підозри на здійснення неправомірних дій щодо мережі, ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право здійснювати блокування телефонних номерів без пояснення причин.

Тариф «Простий МТС» не бере участі у програмі лояльності «Бонус» та «Мобiльний бонус». При переході існуючих абонентів ПрАТ «ВФ Україна» у тариф «Простий МТС» накопичені бонусні бали за програмами Бонус та Мобiльний бонус, а також об'єм послуг на додатковому рахунку анулюються.

При переході з тарифу «Простий МТС»на будь-який інший тариф, накопичені бонусні бали, а також об'єм послуг на додатковому рахунку анулюються.

З 25.10.2016 бонуси, не використані протягом 1-го року з моменту нарахування, анулюватимуться щомісяця до 5-го числа.

Будь ласка, не забудьте подовжувати термін дії номера на 365 днів, поповнюючи рахунок. В іншому випадку надання послуг може бути призупинено, а бонуси списано.

Абонентам тарифу «Простий МТС» доступні для підключення всі Пакети послуг (SMSCупер Інтернет).

Відмінити Безлімітне спілкування 30 числа кожного місяця: SMS на 2046.

Особливості користування тарифом «Простий МТС»

Бонус за вхідні дзвінки нараховується за кожну секунду вхідного дзвінка від абонентів будь-яких операторів України та закордону (крім ПрАТ «ВФ Україна»).

Бонуси нараховуються на бонусний рахунок після завершення кожного вхідного дзвінка за принципом: 1 секунда = 1 бонус.

Комбінації для обміну бонусів на об'єм послуг із нарахуванням на ДОДАТКОВИЙ рахунок:

 • *555*1# — для обміну 100 бонусів на 1 гривню.
 • *555*3# — для обміну 300 бонусів на 3 гривні.
 • *555*5# — для обміну 500 бонусів на 5 гривень.
 • *555*10# — для обміну 1000 бонусів на 10 гривень.
 • *555*20# — для обміну 2000 бонусів на 20 гривень.
 • *555*50# — для обміну 5000 бонусів на 50 гривень.
 • *101*10# — для перевірки коштів на додатковому рахунку.

Кошти нараховуються протягом доби на додатковий рахунок і можуть бути використані в будь-який час на оплату дзвінків по території України на мобільні та стаціонарні номери, відправку SMS та послуги переадресації викликів.

Увага! Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється лише у випадку, коли з 23:59 до 00:01 на Вашому телефоні не було відкрито Інтернет-сесій. Якщо Ви використовуєте послугу «Мобільний GPRS-Інтернет» у зазначений час, для коректного нарахування щоденного об'єму послуг перервіть Інтернет-сесію о 23:59 та відновіть її о 00:01.

У випадку обмеження послуг мобільного зв’язку з підстав, визначених пунктом 10.4.8 Умов користування мережами мобільного зв'язку ПрАТ «ВФ Україна» та не усунення абонентом порушень, що стали підставою для такого обмеження, Оператор залишає за собою право запропонувати Абоненту підключення до інших тарифних планів, а абонент має право обрати будь-який діючий тарифний план за винятком тарифних планів «Простий МТС», «Супер МТС Команда 3D», «Супер МТС 3D Нуль 35 без абонплат», «Супер МТС 3D Нуль Центр», «Супер МТС 3D Нуль Український».

Послуга «Переказ Грошей»

 • Доступна для переказу сума — від 1 до 25 грн із кроком в 1 грн.
 • Мінімальна сума залишку на рахунку абонента-ініціатора після здійснення переказу — 5 грн.
 • Гроші, які Ви отримали в межах послуги «Переказ грошей», не продовжують термін дії номера.
 • Максимальна кількість переказів на день – не обмежено.
 • Максимальна кількість переказів, які можна отримати протягом доби — 10.

Додаткові послуги

ПослугаВартість
SMS за кордон 2,50 грн/шт

З 01.11.2014 в тариф «Простий МТС» безкоштовно включена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії та в Європі всього за 15 гривень в день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет у роумінгу».

Як налаштувати інтернет

Для отримання автоматичних налаштувань або інструкції для ручного налаштування Інтернету у Вашому мобільному телефоні можете скористатись посиланням Налаштування Інтернету.

Для активації стартового пакета подзвоніть з території України на безкоштовний номер 111 . Строк дії номера — 30 днів після активації стартового пакета та 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер та баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення строку дії номера. За відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може буди призупинено незалежно від строку дії номера.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням  ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає  7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 15 липня 2016 року.

Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
 • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
 • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.


Рекомендуємо для економії
25 хвилин на міські номери