Шановні клієнти тарифу «Просто Супер Одеський», з 27.11.2017 року назву тарифу буде змінено на «Просто Супер Одеський до 27.11.2017», зі збереженням поточних умов користування послугами мобільного зв’язку. Також, звертаємо Вашу увагу, що даний тариф буде закритий у період з 27 листопада по 25 грудня 2017 року, а Ви будете безкоштовно та автоматично переведені в один з тарифів:

 • Vodafone Light+, після безкоштовного переводу поповніть, будь-ласка, рахунок на суму від 40 грн (крім послуги "Переказ грошей"), для підключення умов тарифу, до обов`язкового поповнення діють базові умови тарифи. Надалі користуйтесь пакетом послуг на місяць за 40 грн.: безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна, 500 мегабайт 3G/2G Інтернету, 30 хв. для дзвінків на інші мережі України та 50 SMS повідомлень на всі мобільні мережі України за 1,50 грн в день користування , або денними тарифами.
 • Vodafone Light після безкоштовного переводу будуть діяти наступні умови: безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна за 2 грн в день користування, 100 мегабайт 3G/2G Інтернету за 5 грн в день користування, дзвінки на інші мережі України - 1,50 грн за хвилину та 50 SMS повідомлень на всі мобільні мережі України за 1,50 грн в день користування
 • «Смартфон Стандартний» після безкоштовного переводу будуть діяти наступні умови: безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна та 50 Мегабайт 3G / 2G Інтернету за 2 грн щодня, дзвінки на інші мережі України - 1,50 грн за хвилину та SMS повідомлення на всі мобільні мережі України за 1,00 грн/шт

Абоненти з підключеною послугою «Рік без Абонплат» будуть автоматично та безкоштовно переведені в один з тарифів Vodafone Light чи «Смартфон Стандартний» з підключенню послугою «Рік без абонплат». Важливо: при самостійній зміні тарифу дія послуги "Рік без абонплат" не зберігається! По факту зміни тарифу Ви отримаєте інформаційне повідомлення.

Ви можете самостійно змінити тариф на будь-який Vodafone Передплата: з 17 по 26 листопада 2017р. абсолютно безкоштовно переходьте в будь-який тариф Vodafone RED чи Vodafone Unlim 3G та користуйтесь денними тарифами або підключайте пакет послуг на період до 30 днів, якщо ж Ви обираєте тариф Light +, то після переходу поповніть будь-ласка рахунок на суму від 40 грн (крім послуги "Переказ грошей"), для підключення умов тарифу, до обов`язкового поповнення діють базові умови тарифи. Надалі користуйтесь пакетом послуг на місяць за 40 грн, або денними тарифами.

Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються!

Послуги в пакетіОбсягВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» щодня / послуга «Рік без абонплат» 3000 хв / місяць 0,30 грн/день
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» в межах послуги «Оптом дешевше» 3000 хв / місяць 5,00 грн щомісячно
Мобільний 3G/2G Інтернет 200 Мб/день 5,00 грн/день
«Смарт Месенджер» SMS на всі мобільні мережі України 150 шт/день 2,00 грн/день
Месенджер Viber, WhatsApp, Skype та ін. БЕЗЛІМІТ
Дзвінки на інші мобільні мережі України 0,50 грн/хв
Дзвінки за кордон (у межах послуги «0 за кордон») 0 грн/хв
ПослугиВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» (послуга «Рік без абонплат») 0 грн/день
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» 0,10 грн/день
Мобільний 3G/2G Інтернет 200 Мб/день
«Смарт Месенджер» 2 грн/день
Дзвінки на інші мобільні мережі України 0,50 грн/хв
Дзвінки за кордон (послугa «0 за кордон») 0 грн/хв

У разі якщо:

 • Ви завдаєте значні навантаження на мережу оператора мобільного зв'язку(що відправляє або приймає повідомлення), здійснюючи масові розсилки SMS, тобто якщо більше 25% вихідних повідомлень за добу відправлені Вами на мережу одного і того ж оператора, що приймає повідомлення;
 • Ви використовуєте послугу в комерційних цілях, здійснюючи масові розсилки.

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право відключати або обмежувати доступ до послуги «Передача текстових і мультимедійних повідомлень».Послуги в тарифі

Рекомендуємо для економії
0 за кордон

Отримуйте доступ до 3G швидкості від ПрАТ «ВФ Україна» у Вашому місті.

 • 3G на швидкості до 42 МБіт/с без доплат та підключень
 • Використання всіх можливостей швидкісного безлімітного 3G Інтернету без зміни номера, SIM-картки або тарифів!
 • Карта покриття

Приєднуйтесь до високих швидкостей і отримуйте 200 мегабайт на день швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 гривень у разі користування . Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт/с. За фактом використання 200 МБ на день Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

ОбсягВартістьУмови користуванняПеревіритиВідключити
500 МБ 15 грн 10 пакетів до кінця доби *101*501# *101*502#

Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби. Термін дії додатково замовлених МБ - до кінця доби. Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - *101*500# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт/с.

Користуватись 3G - це просто!

 1. Для використання послуги Вам потрібен телефон з підтримкою 3G, UMTS / HSDPA.
 2. У меню телефону необхідно вибрати один з варіантів режиму мережі «3G» або «3G / 2G».
 3. Перевірити, чи встановлена в налаштуваннях телефону точка доступу internet. 

Отримуйте доступ до 3G швидкості з послугою «3G Безліміт»

 • 2500 МБ 3G Інтернету щомісяця в межах послуги!
 • Швидкісний мобільний Інтернет - до 7,2 МБіт/сек!
 • 3G покриття у всіх обласних центрах країни і великих містах!
 • Використання всіх можливостей швидкісного 3G Інтернету без зміни номера, SIM-картки або тарифів!
ОбсягВартістьТермін діїПідключитиПеревіритиВідключити
2500 МБ 50 грн місяць *888#   *888*8#   *888*0#  

Для абонентів які підключили послугу «3G Безліміт» починаючи з 1.08.2015, вона буде діяти на постійній основі!
Перепідключення послуги, зняття плати за користування та оновлення обсягу інтернет-трафіку в рамках послуги «3G Безліміт» відбуватиметься щомісяця з моменту замовлення, з урахуванням дати підключення.

Щомісячний платіж за користування послугою знімається також у випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. Використання послуги можливо тільки при позитивному балансі.

Послуга надається на базі національного роумінгу з «ТриМоб» та в мережі 3G ПрАТ «ВФ Україна», доступ до якої здійснюється при підключенні послуги «3G Безліміт» - єдина послуга для двох 3G мереж!

За умови підключення послуги «3G Безліміт» плата за мобільний Інтернет, згідно з умовами тарифу, в день користування не знімається.

Для використання послуг зв'язку по закінченню терміну дії послуги «3G Безліміт» або при відсутності сигналу мережі ТриМоб, необхідно в ручному режимі вибрати мережу ПрАТ «ВФ Україна». Після вичерпання 2500 МБ на місяць у мережі ТриМоб та ПрАТ «ВФ Україна» у межах послуги «3G Безліміт», швидкість мобільного Інтернету складатиме 150 Кбіт/сек.

За умови дії послуги «3G Безліміт» підключення послуги «500 МБ за 15 грн» неможливе.

Налаштувати 3G - це просто!

 1. Для використання послуги Вам потрібен телефон з підтримкою 3G, UMTS / HSDPA.
 2. У меню телефону необхідно вибрати один з варіантів режиму мережі «3G» або «3G / 2G».
 3. Далі включити режим передачі даних в роумінгу на телефоні.
 4. У меню телефону в ручному режимі вибрати один з варіантів назви мережі:
  Trimob / UKR 07 / Ukrtelecom 07 / Ukrtelecom / 255 07.
 5. Перевірити, чи встановлена в налаштуваннях телефону точка доступу internet.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 15.07.2016.

Особливості користування тарифом «Просто Супер Одеський»

Умови тарифу діють після першого поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем. Підключення відбувається протягом 24 годин після поповнення, по факту підключення Ви отримаєте SMS: «Послуга «ПРОСТО СУПЕР» підключена». Звертаємо Вашу увагу, що враховуються всі види поповнень, крім поповнень за допомогою послуги «Переказ грошей».

В межах тарифу за 0,30 грн на день надається 3000 хвилин на місяць для дзвінків абонентам ПрАТ «ВФ Україна» по тарифу 0 грн/хв.

У разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діють такі тарифи: дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» - 1,00 грн/хв, дзвінки абонентам інших операторів України - 1,50 грн/хв, SMS абонентам по Україні - 1,00 грн/ шт. Базовий мобільний Інтернет – 200 мб за 5,00 гривень на день, тільки у випадку користування

Після користування 200 мб/день в межах однієї доби, Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів .

ПослугиВартість
Плата за з'єднання для дзвінків абонентам по Україні 0 грн
Дзвінки на міські номери по Україні / у межах послуги «25 хвилин на міські номери» (підключення *101*71# ) 1,50 / 0,44 грн/хв
Дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» понад пакетні хвилини 1,00 грн/хв
Мобільний Інтернет 2G/3G
(в пакеті МБ мобільного Інтернету не включено користування послугою «Смарт
Месенджер»)
5,00 грн/день
Вартість SMS на всі мобільні мережі України понад пакетні обсяги послуги «Смарт Месенджер» 1,00 грн/шт
SMS за кордон 3,00 грн/шт

Тариф "Просто Супер Одеський" діє на території України.

Зазначені умови тарифу дійсні для Одеської області

В інших областях діють базові умови тарифу: 0,30 грн /день щодня, а також в Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Херсонській областях - 1,80 грн /день, в інших областях - 1,05 грн /день у разі дзвінка в мережі ПрАТ «ВФ Україна» або на інші мережі України. Для дзвінків в мережі ПрАТ «ВФ Україна» надається 3000 хв /міс.

Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється тільки в тому випадку, якщо з 23:59 до 00:01 у Вашому телефоні не було відкритих Інтернет-сесій. Якщо Ви користуєтеся послугою мобільного Інтернету у вказаний проміжок часу, то для коректного нарахування щоденних обсягів послуг, будь ласка, припиніть Інтернет-сесію о 23:59 і відновіть її після 00:01.

У вартість стартового пакету і в перелік послуг тарифного плану входить мелодія послуги GOODOK терміном на 7 днів з моменту активації послуги GOODOK. Після закінчення 7 днів термін дії даної мелодії буде автоматично продовжуватися кожні 7 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 7 днів надання послуги. При цьому, після закінчення перших 7 днів надання послуги, починає стягуватися плата за користування мелодією послуги GOODOK в розмірі 3,19 грн. до моменту самостійного відмови від мелодії. Деталі тарифікації, якщо коштів недостатньо для продовження послуги GOOD'OK на повний період дії по посиланню. Плата за користування мелодією послуги GOODOK нараховується за датою її фактичного використання і підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом OFF на номер 700.

Підключайте послугу «Оптом дешевше» та спілкуйтесь в мережі ПрАТ «ВФ Україна» за 5 грн щомісячно з моменту підключення замість 30 копійок щодня

ВартістьПідключитиПеревірити
5 грн щомісячно *500*25#  *500*1# 

Послуга діє місяць з моменту її підключення. Платіж за послугу знімається під час її підключення, а надалі знімається автоматично кожен місяць, з урахуванням дати підключення . Відключення послуги — *500*0#

Якщо підключено послугу «Оптом дешевше» щоденна плата за дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» не стягується.

Спілкуйтеся в мережі ПрАТ «ВФ Україна» цілий рік, заплативши один раз авансом замість 0,30 грн щодня!

ВартістьПідключитиПеревірити
360 грн/рік *365#   *365*1#  

Послуга діє 365 днів з моменту її підключення.  Платіж за послугу знімається під час її підключення. Перевірка статусу и терміну дії послуги  «Рік без Абонплат»   — *365*1#  .

Якщо підключено послугу «Рік без абонплат» щоденна плата за дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» не стягується.

При переході в інший тариф дію послуги «Рік без абонплат» припиняється. 

У тарифі безкоштовно включена послуга «Смарт Месенджер», яка дає Вам можливість спілкуватися за допомогою SMS і всіх топових месенджерів за 2,00 грн у разі користування:

ПослугиОбсягВартість
SMS на ВСІ напрямки, шт./день 150 2,00 грн/день
У РАЗІ КОРИСТУВАННЯ
Skype, Viber, WhatsApp, ICQ, Google Talk (Hangouts), Facetime та ін. БЕЗЛІМІТ

Послуга підключається автоматично після поповнення рахунку на 40 грн, для перевірки статусу послуги використовуйте комбінацію *101*66# . Послуга «Смарт Месенджер» тарифікується окремо від пакетних мегабайт мобільного Інтернету. Деталі про послугу - за посиланням «Смарт Месенджер».

З послугою «Мій новий номер» у Вас є можливість повідомити друзям і близьким свій новий номер телефону без додаткових зусиль. Достатньо один раз активувати послугу та налаштувати переадресацію (активація і настройка - безкоштовно). Всі абоненти, які будуть дзвонити на Ваш старий номер, отримають інформацію про Ваш новий номер телефону за допомогою SMS, а Ви отримаєте SMS про дзвінок. Для активації послуги можна зателефонувати або відправити SMS на безкоштовний номер 765 (з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні) і далі слідувати підказкам.

Увага! Для коректної роботи послуги необхідно, щоб Ваш старий номер залишався активним, тобто на рахунку повинна бути достатня сума для здійснення одного дзвінка на номер ПрАТ «ВФ Україна». Термін дії послуги - 180 днів з моменту підключення.

 • У тарифі попередньо встановлена послуга «0 за кордон», яка надає Вам можливість дзвонити за кордон за 0 грн за хвилину у межах перших 10 хвилин на добу. Повний перелік країн, тарифів та умов використання - «0 за кордон». Вартість користування - 3 грн - знімається тільки під час першого на добу вихідного міжнародного дзвінка. Плата за з'єднання - 1 грн.
 •  У тарифі попередньо встановлена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії і в Європі всього за 30 гривень у день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет в роумінгу».
ПослугaUSSD
Перевірка грошового рахунку *101#  
Перевірка залишку щоденних хвилин, мегабайт, а також SMS за послугою «Смарт Месенджер» *101*4#  
Перевірка залишку та терміну дії безкоштовних МБ *101*103#  
Перевірка коштів на додатковому грошовому рахунку *101*10#  
Перевірка статусу послуги «Рік без абонплати» *365*1#  

В Вашому тарифі діють спеціальні умови при відправці SMS. Деталі.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 27.01.2017.

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифу - 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Детальну інформацію про тарифи, акції, вартість та умови надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
 • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
 • 0 800 400 000   — консультація щодо тарифів і послуг ПрАТ «ВФ Україна» для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, строки та умови проведення акції і послуг.

ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47й


Рекомендуємо для економії
0 за кордон
Для отримання налаштувань введіть Ваш номер телефону:

Натискаючи кнопку «Відправити налаштування», Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та/або передачу її третім особам для цілей, пов'язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...