Послуги в пакетіОбсягВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» 100 хв / день 0 грн/день
Мобільний Інтернет 100 МБ/день 1,00 грн/день
«Смарт Месенджер» SMS на всі мережі по Україні 100 шт/день 1,00 грн/день
Месенджер Viber, WhatsApp, Skype та ін. БЕЗЛІМІТ
Дзвінки на інші мобільні мережі України 0,35 грн/хв
Дзвінки за кордон (у межах послуги «0 за кордон») 0 грн/хв

Послуга «3G Безліміт»

Вартість
Швидкісний мобільний Інтернет 3G БЕЗЛІМІТ 90 грн на 30 днів,
базовий платіж за мобільний Інтернет
у разі користування - не знімається

Підключити *888#  
ПослугиВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «ВФ Україна» 100 хв /день
Мобільний Інтернет 1 грн/день
«Смарт Месенджер» 1 грн/день
Дзвінки на інші мобільні мережі України 0,35 грн/хв
Дзвінки за кордон (послугa «0 за кордон») 0 грн/хв
Швидкісний мобільний Інтернет 3G 90 грн на 30 днів

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 06.04.2015.

Послуги в тарифі

Рекомендуємо для економії
0 за кордон
Послуга «3G Безліміт» -для лінійки тарифів «Смартфон» та «Просто Супер»

Отримуйте доступ до 3G швидкості з послугою «3G Безліміт»

 • Швидкісний мобільний Інтернет - до 7,2 Мбіт/сек, а в подальшому до 42 Мбіт/сек!
 • 3G покриття у всіх обласних центрах країни і великих містах!
 • Використання всіх можливостей швидкісного безлімітного 3G Інтернету без зміни номера, SIM-картки або тарифів!
 • Карта покриття та розважальний контент на сайті 3G.MTS.UA
ВартістьТермін діїПідключитиПеревіритиВідключити
90 грн 30 днів *888#   *888*8#   *888*0#  

Послуга надається на базі національного роумінгу з «ТриМоб», а надалі в мережі 3G ПрАТ «ВФ Україна», доступ до якої здійснюється при підключенні послуги «3G Безліміт» - єдина послуга для двох 3G мереж!

За умови підключення послуги «3G Безліміт» плата за мобільний Інтернет, згідно з умовами тарифу, в день користування не знімається.

Для використання послуг зв'язку по закінченню терміну дії послуги «3G Безліміт» або при відсутності сигналу мережі ТриМоб, необхідно в ручному режимі вибрати мережу ПрАТ «ВФ Україна». Після вичерпання 2500 мегабайт на 30 днів у мережі ТриМоб та ПрАТ «ВФ Україна» у межах послуги «3G Безліміт», швидкість мобільного Інтернету складатиме 150 Кбіт/сек.

Налаштувати 3G - це просто!

 1. Для використання послуги Вам потрібен телефон з підтримкою 3G, UMTS / HSDPA.
 2. У меню телефону необхідно вибрати один з варіантів режиму мережі «3G» або «3G / 2G».
 3. Далі включити режим передачі даних в роумінгу на телефоні.
 4. У меню телефону в ручному режимі вибрати один з варіантів назви мережі:
  Trimob / UKR 07 / Ukrtelecom 07 / Ukrtelecom / 255 07.
 5. Перевірити, чи встановлена в налаштуваннях телефону одна з точок доступу (internet, www.mts.ua, www.umc.ua)

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 06.04.2015.

Особливості користування тарифом «Просто Супер Файний»

Умови тарифу діють після першого поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем. Підключення відбувається протягом 24 годин після поповнення, по факту підключення Ви отримаєте SMS: «Послуга «ПРОСТО СУПЕР» підключена». Звертаємо Вашу увагу, що враховуються всі види поповнень, крім поповнень за допомогою послуги «Переказ грошей».

ПослугиВартість
Плата за з'єднання для дзвінків абонентам по Україні 0 грн
Дзвінки на міські номери по Україні / у межах послуги «25 хвилин на міські номери» (підключення *101*71# ) 1,50 / 0,44 грн/хв
Дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» понад пакетні хвилини 1,00 грн/хв
Безлімітний мобільний Інтернет понад пакетні обсяги при підключенні послуги «Інтернет за копійку»
(в пакетні МБ мобільного Інтернету не включено користування послугою «Смарт Месенджер»)
3,00 грн/день
Вартість SMS на всі мобільні мережі України понад пакетні обсяги послуги «Смарт Месенджер» 1,00 грн/шт
SMS за кордон 2,50 грн/шт

У разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діють такі тарифи: дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» - 1,00 грн /хв, дзвінки абонентам інших операторів України - 1,50 грн/хв, SMS абонентам по Україні - 1,00 грн/шт. Базовий мобільний Інтернет - Безліміт за 3,00 гривні в день, тільки в разі користування.

Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється тільки в тому випадку, якщо з 23:59 до 00:01 у Вашому телефоні не було відкритих Інтернет-сесій. Якщо Ви користуєтеся послугою мобільного Інтернету у вказаний проміжок часу, то для коректного нарахування щоденних обсягів послуг, будь ласка, припиніть Інтернет-сесію о 23:59 і відновіть її після 00:01.

У вартість стартового пакета та в перелік послуг тарифного плану входить мелодія  GOODOK строком на 30 днів з моменту активації стартового пакета. Після закінчення даних 30 днів строк дії такої мелодії буде автоматично подовжуватися кожні 30 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 30 днів надання послуги. При цьому після закінчення перших 30 днів надання послуги починає стягуватися плата за користування послугою у розмірі 11,69 грн (з ПДВ та ПФ) до моменту самостійної відмови від мелодії. Плата за користування послугою нараховується по дату її фактичного використання і підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги необхідно відправити SMS з текстом OFF на номер 700 .

У тарифі безкоштовно включена послуга «Смарт Месенджер», яка дає Вам можливість спілкуватися за допомогою SMS і всіх топових месенджерів за 1,00 грн у разі користування:

ПослугиОбсягВартість
SMS на ВСІ напрямки, шт./день 100 1,00 грн/день
У РАЗІ КОРИСТУВАННЯ
Skype, Viber, WhatsApp, ICQ, Google Talk (Hangouts), Facetime та ін. БЕЗЛІМІТ

Послуга підключається автоматично після поповнення рахунку на 40 грн, для перевірки статусу послуги використовуйте комбінацію *101*66# . Послуга «Смарт Месенджер» тарифікується окремо від пакетних мегабайт мобільного Інтернету. Деталі про послугу - за посиланням «Смарт Месенджер».

З послугою «Мій новий номер» у Вас є можливість повідомити друзям і близьким свій новий номер телефону без додаткових зусиль. Достатньо один раз активувати послугу та налаштувати переадресацію (активація і настройка - безкоштовно). Всі абоненти, які будуть дзвонити на Ваш старий номер, отримають інформацію про Ваш новий номер телефону за допомогою SMS, а Ви отримаєте SMS про дзвінок. Для активації послуги можна зателефонувати або відправити SMS на безкоштовний номер 765 (з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні) і далі слідувати підказкам.

Увага! Для коректної роботи послуги необхідно, щоб Ваш старий номер залишався активним, тобто на рахунку повинна бути достатня сума для здійснення одного дзвінка на номер ПрАТ «ВФ Україна». Термін дії послуги - 180 днів з моменту підключення.

 • У тарифі попередньо встановлена послуга «0 за кордон», яка надає Вам можливість дзвонити за кордон за 0 грн за хвилину у межах перших 10 хвилин на добу. Повний перелік країн, тарифів та умов використання - «0 за кордон». Вартість користування - 3 грн - знімається тільки під час першого на добу вихідного міжнародного дзвінка. Плата за з'єднання - 1 грн.
 •  У тарифі попередньо встановлена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії і в Європі всього за 30 гривень у день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет в роумінгу».
ПослугaUSSD
Перевірка грошового рахунку *101#  
Перевірка залишку щоденних хвилин, мегабайт, а також SMS за послугою «Смарт Месенджер» *101*4#  
Перевірка залишку та терміну дії безкоштовних МБ *101*103#  
Перевірка коштів на додатковому грошовому рахунку *101*10#  

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 06.04.2015.

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифу - 14 днів з моменту його введення.

Детальну інформацію про тарифи, акції, вартість та умови надання послуг можна отримати на www.mts.ua, www.3g.mts.ua або за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
 • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
 • 0 800 400 000   — консультація щодо тарифів і послуг ПрАТ «ВФ Україна» для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, строки та умови проведення акції і послуг.

ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47й


Рекомендуємо для економії
0 за кордон
Послуга «3G Безліміт» -для лінійки тарифів «Смартфон» та «Просто Супер»
Для отримання налаштувань введіть Ваш номер телефону:

Натискаючи кнопку «Відправити налаштування», Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та/або передачу її третім особам для цілей, пов'язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...