ПослугаВартість
Дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна», грн/хв 0
SMS абонентам мобільних операторів України та на номери мережі МТС інших країн, грн/шт. 0,10
Дзвінки абонентам міських та інших мобільним операторам України, грн/хв 0,35
Дзвінки абонентам в Росію*, грн/хв 0,50
Мобільний Інтернет Безліміт
Бонус** за вхідні дзвінки, грн/хв 0,35

*Дана тарифікація діє за умови, що у абонента не активовані додаткові послуги дозволяючи економити на дзвінках за кордон.

**Бонуси за вхідні дзвінки нараховується за кожну секунду вхідного дзвінка від абонентів інших мобільних операторів України (окрім абонентів ПрАТ «ВФ Україна» та за вхідні міжнародні дзвінки. Бонуси нараховуються на бонусний  рахунок по закінченню кожного вхідного дзвінка (1 сек. = 1 бонус). Бонуси не нараховуються, якщо абонент знаходиться у роумінгу.

Власником ТП "МТС ПАРТНЕРСЬКИЙ" може стати будь-який продавець спеціалізованої або неспеціалізованої торгової точки мобільного обладнання і зв'язку, для цього йому необхідно звернутися до торгового представника ПрАТ «ВФ Україна» і дати згоду на надання інформації про рівень продажу продукції і послуг компанії ПрАТ «ВФ Україна».

Гроші з додаткового рахунку можуть бути використані на дзвінки всередині мережі, SMS всередині мережі, переадресацію дзвiнкiв всередині мережі , вихiднiдзвiнки, голосову пошту.

У рамках пакета Вам надається послуга — «Переказ грошей» від 1 до 100 грн (сума повинна бути кратною 1 грн). Вартість послуги — 0 грн незалежно від суми переказу.

Мінімальна сума залишку на рахунку абонента-ініціатора після здійснення переказу — 10 грн.

Максимальна кількість переказів за добу – 20 разів.

Максимальна кількість переказів, якіможливоотримати за добу – 10 разів

Строк дії номера — 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер та баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення строку дії номера. За відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може буди призупинено незалежно від строку дії номера.

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифи у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг без урахування ПДВ станом на 15.09.2016 р.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

  • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
  • 555   — швидке з‘єднання з оператором  без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111.
  • 0 800 400 000   — консультація щодо тарифів і послуг ПрАТ «ВФ Україна» для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні)

Тариф «МТС Партнерський» є частиною маркетингової програмі «Партнер» для продавців мультибрендових торгових точок, що реалізують продукцію МТС.

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.