З 1 квітня 2015 року назва тарифу «3G Безлімітний день» змінилась на «Модем».

Послуги Об'єм послуг
Плата за доступ до безлімітного Інтернету протягом доби 6 грн 7 грн
з 15.12.2016
Об’єм МБ протягом сплаченої доби БЕЗЛІМІТ

Тарифи вказані станом на 01 квітня 2015 року в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Шановні Абоненти швидкісного Інтернету 3G CDMA від ПрАТ «МТС Україна» з 15.12 змінюються умови тарифних планів! Надалі, для зручності, вартість послуги в нижче вказаних тарифах буде вказана з усіма податками (ПДВ та ПФ). Нові умови тарифних планів Передплати: платіж за день користування швидкісним Інтернетом у тарифах «Модем» та «Модем+» складе 7 гривень, «Дачний Інтернет 3G» - 6 гривень 50 копійок за 500 МБ, «Безлімітний без контракту» - 10 гривень.Щомісячний платіж в тарифі «Модем місяць» складе 110 гривень. Вартість 1 МБ в тарифі «Простий Коннект» складе 0,15 гривень. Щоденний платіж у тарифі «Супер Интернет 3G» складе 3 гривні 50 копійок за 500 щоденних та кожних наступних МБ в мережі. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ та набирають чинності 15 грудня 2016 року.

Підключення до тарифу «Модем+»

Вартість стартового пакету «Модем+» складає 30 гривень, початкова сума на рахунку - 10 гривень. Придбати стартовий пакет «Модем+» можна лише при купівлі модема по роздрібній вартості одночасно.

Перехід в тариф « Модем+» закритий.

Для Абонентів тарифу «Модем+» можливий перехід в інші тарифи 3G CDMA. Вартість  переходу складає 10 гривень. Надається можливість першого безкоштовного переходу протягом 30 днів від дати першої Інтернет-сесії.
 
Перейти у інший тариф можна через систему «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК» або за телефонами ПрАТ «МТС Україна»:

  • 0 800 40 00 00 – безкоштовно з міських номерів та з номерів інших мобільних операторів України;
  • 111 – безкоштовно з мобільних телефонів ПрАТ «МТС Україна» в Україні.

Ваш персональний номер, необхідний для поповнення рахунку, Ви завжди можете отримати у магазинах ПрАТ «МТС Україна» або за телефонами ПрАТ «МТС Україна», вказавши цифри з Вашої RUIM-карточки.