Умови послуг Об'єм послуг
Оплата за доступ до безлімітного Інтернету протягом доби 9 грн 10 грн
з 15.12.2016
Вартість 1 МБ трафіку протягом сплаченої доби 0 грн

Тарифи вказані станом на 01 квітня 2015 року в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Шановні Абоненти швидкісного Інтернету 3G CDMA від ПрАТ «МТС Україна» з 15.12 змінюються умови тарифних планів! Надалі, для зручності, вартість послуги в нижче вказаних тарифах буде вказана з усіма податками (ПДВ та ПФ). Нові умови тарифних планів Передплати: платіж за день користування швидкісним Інтернетом у тарифах «Модем» та «Модем+» складе 7 гривень, «Дачний Інтернет 3G» - 6гривень 50 копійок за 500МБ, «Безлімітний без контракту» - 10гривень.Щомісячний платіж в тарифі «Модем місяць» складе 110гривень. Вартість 1МБ в тарифі «Простий Коннект» складе 0,15 гривень. Щоденний платіж у тарифі «Супер Интернет 3G» складе 3гривні 50 копійок за 500щоденних та кожних наступних МБ в мережі. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ та набирають чинності 15 грудня 2016 року.

Тарифний пакет Безлімітний Без контракту надається на швидкості до 384 Кбіт/с.

Нова послуга Турбо-кнопка в тарифі Безлімітний Без Контракта

Отримуйте безлімітний трафік на максимальній швидкості з новою послугою «Турбо-кнопка»!

«Турбо-кнопка» знімає всі обмеження по швидкості до кінця доби в тарифі «Безлімітний без контракту». Вартість активації послуги складає 4,25 грн.

Підключити послугу Ви зможете в меню «Турбо-кнопки» протягом Інтернет-сессії або в розділі «Послуги та сервіси» у системі «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК».

Послуга діє до кінця доби з моменту активації та автоматично відключається. Перевірити факт активації послуги можна у розділі «Послуги та сервіси» в пункті «Перелік послуг». Повторно підключити «Турбо-кнопку» можна тільки після закінчення терміну її дії. Послуга доступна для підключення тільки в тарифі «Безлімітний без контракту».

Увага! Після активації послуги «Турбо-кнопка» перервіть, будь ласка, поточну Інтернет-сесію, яка надається згідно з діючими умовами, та розпочніть нову Інтернет-сесію, яка буде надаватися згідно з умовами підключеної послуги.