З 1 квітня 2015 року назва тарифу «3G Безлімітний місяць» змінилась на «Модем місяць».

ПослугиОб'єм послуг
Плата за доступ до безлімітного Інтернету на місяць 90 грн 110 грн
з 15.12.2016
Об’єм МБ на місяць БЕЗЛІМІТ

Під платою за місяць мається на увазі плата за календарний місяць. Плата знімається 1-го числа кожного місяця наперед, незалежно від кількості днів роботи в повному обсязі. В перший місяць підключення — вся плата знімається в день підключення.

Тарифи вказані станом на 1 квітня 2015 року в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Шановні Абоненти швидкісного Інтернету 3G CDMA від ПрАТ «МТС Україна» з 15.12 змінюються умови тарифних планів! Надалі, для зручності, вартість послуги в нижче вказаних тарифах буде вказана з усіма податками (ПДВ та ПФ). Нові умови тарифних планів Передплати: платіж за день користування швидкісним Інтернетом у тарифах «Модем» та «Модем+» складе 7 гривень, «Дачний Інтернет 3G» - 6 гривень 50 копійок за 500МБ, «Безлімітний без контракту» - 10 гривень.Щомісячний платіж в тарифі «Модем місяць» складе 110 гривень. Вартість 1МБ в тарифі «Простий Коннект» складе 0,15 гривень. Щоденний платіж у тарифі «Супер Интернет 3G» складе 3 гривні 50 копійок за 500 щоденних та кожних наступних МБ в мережі. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ та набирають чинності 15 грудня 2016 року.

Підключення до тарифу «Модем Місяць»

Вартість стартового пакета «Модем Місяць» становить 30 гривень, початкова сума на рахунку — 10 гривень.

Перехід у тариф «Модем Місяць» — безкоштовний. Плата за місяць знімається незалежно від кількості днів роботи в повному обсязі.

Для абонентів «Модем Місяць» можливий перехід у інші тарифи 3G CDMA. Вартість переходу складає 10 гривень. Надається можливість першого безкоштовного переходу впродовж 30 днів після дати першого виходу в Інтернет. Здійснити перехід в інший тариф можливо через Ваш «Інтернет-помічник».

Ваш персональний номер, необхідний для поповнення рахунку, Ви завжди можете отримати у магазинах ПрАТ «МТС Україна» або за телефонами ПрАТ «МТС Україна», вказавши цифри з Вашої RUIM-карточки.