«Польща, як вдома, на день/місяць» для «Смартфон Zero»

Абоненти тарифу «Смартфон Zero» відтепер можуть подорожувати у Польщу з вигідними роумінг-тарифами. Замовляйте одну із послуг «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» та отримуйте пакет послуг: дзвінки, SMS та мегабайти.

ПослугиПольща, як вдома, на деньПольща, як вдома, на місяць
Вихідні дзвінки на номери абонентів «ВФ Україна»
Вихідні дзвінки на мобільні та міські номери Польщі
20 хв 200 хв
Вхідні дзвінки з будь-яких операторів світу
Повідомлення на мобільні номери
України та Польщі
20 SMS 200 SMS
3G/2G Інтернет 20 МБ 200 МБ
Вартість 20 грн/день 99 грн/ 30 днів

Після використання всього пакета послуг на день або на 30 днів у Вас буде діяти базові роумінг-тарифи, а швидкість мобільного Інтернету складе - до 8 Кбіт/с.

Керування послугамиПольща, як вдома, на деньПольща, як вдома, на місяць
Підключення *600*481#   *600*480#  
Перевірка пакетів *600*481*1#   *600*480*1#  

Для відключення послуг скористайтесь кодом: «Польща, як вдома, на день» - *600*481*0#  

«Польща, як вдома, на місяць» - *600*480* 0#   .

  • Послуги "Польща, як вдома, на день" та "Польща,як вдома, на місяць" доступні для використання на территорії Польщі при реєстрації в будь-якій мережі
  • Послуга «Польща, як вдома, на день» підключається одноразово. Далі, Вам щоденно буде доступний пакет послуг у роумінгу за 20 грн/день. Плата за пакет знімається у разі користування будь-якою послугою: дзвінками в мережі, SMS чи мобільним Інтернетом.
  • Дві послуги «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» не можуть діяти одночасно. Для використання завжди буде доступна тільки остання підключена послуга.
  • При підключенні однієї з послуг «Польща, як вдома, на день» або «Польща, як вдома, на місяць» в тарифі «Смартфон Zero», послуги «Супер Інтернет в роумінгу» та «День безкоштовних вхідних» відключаються.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 16.10.2018 р.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифу - 30 днів з моменту його введення.

Детальну інформацію про тарифи, акції, вартість та умови надання послуг можна отримати www.mts.ua або за телефонами:

  • 111 - безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
  • 555 - прямий зв'язок з оператором - платно (0,50 грн за дзвінок з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні;
  • 0 800 400 000 - консультація щодо тарифів і послуг ПрАТ «ВФ Україна» для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні)

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, строки та умови проведення акції і послуг. ПрАТ «ВФУкраїна», 01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47

Оберіть свій тариф

Підберіть оптимальний тариф на мобільний зв`язок за кордоном