Довідково-інформаційна служба – 486

Довідково-інформаційна служба з надання широкого спектру різної довідкової інформації. Ви швидко отримаєте інформацію про телефонні номери, адреси і послуги, що надаються підприємствами, організаціями, офіційними установами України та багато іншого.

Скористатися послугою можна зателефонувавши на номер 486 , або відправивши СМС повідомлення на номер 486 .

Перелік інформації та послуг, які доступні абонентам завдяки «Довідково-інформаційній службі», включає:

  • Адреси, телефони, розклад роботи та сферу діяльності комерційних структур та державних організацій у Києві та по всіх регіонах України: компанії, фірми, організації різних форм власності; посольства, консульства, представництва закордонних організацій; державні і муніципальні організації; аеропорти, залізничні вокзали, автовокзали, річкові порти; відділення та філії банків, страхових компаній; вищі, середні та спеціальні навчальні заклади, дитячі, шкільні та дошкільні установи; магазини, супермаркети, торгові та виставкові центри; медичні заклади, аптеки, ветеринарні клініки; готелі, туроператори, музеї та галереї; спортивні і фітнес-центри, сауни; ресторани, бари, кінотеатри, концертні зали та нічні клуби; товарно-цінова інформація тощо.
  • Замовлення послуг в залежності від місцезнаходження абонента: бронювання та замовлення квитків з доставкою (авіа білети, залізничні квитки); замовлення таксі, пасажирські та вантажоперевезення; послуги драйвера (автопілот); виклик евакуатора, технічна допомога на дорозі; прокат автомобілів; Доставка піци та їжі з ресторанів, питної води; кур`єрська доставка; аварійне відкривання дверей та замків тощо.
  • Дозвілля: репертуар театрів, розклад виступів артистів у Києві та великих містах України; репертуар кінотеатрів; програми клубних вечірок та дискотек в нічних клубах; адреси і телефони кафе, барів, ресторанів; адреси і телефони виставкових залів та комплексів, художніх галерей та музеїв тощо.
  • Експрес-довідка: розклад руху транспорту; коди АМТС міст України, всіх країн світу та мобільних операторів світу; поштові індекси вулиць Києва; індекси центральних відділень зв'язку всіх населених пунктів України; штрих-коди країн; грошові знаки держав; прогноз погоди тощо.

Вартість послуги: Вартість дзвінка становить: плата за з'єднання — 10,00 грн., хвилина розмови — 10,00 грн. Вартість відправки СМС запиту становить 10,00 грн.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.