Безлімітний доступ до ігор та додатків з послугою App Market

Тепер абоненти ПрАТ «МТС Україна» можуть завантажувати ігри та додатки без обмежень з магазину додатків AppMarket.

За адресою користувачам доступний великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак. Серед них є популярні програми, як українських розробників, так і хіти всесвітньо відомих виробників: EA SPORTS FIFA 16, Angry Birds Space, Cut the Rope, World Football, Sanitarium, Call of Duty та інші. Оновлення каталогу відбувається на щотижневій основі.

Як користуватися

Підключити послугу AppMarket , Ви можете одним з найбільш зручних для Вас способів:

 • Відправити SMS будь-якого змісту або порожнє SMS на номер 2024 (не тарифікується). У відповідь Ви отримаєте SMS-повідомлення з інформацією про підключення послуги і посиланням для переходу в App Market. Перейшовши за посиланням, Ви надалі зможете завантажувати ігри і додатки як через мобільний Інтернет від ПрАТ «МТС Україна» так і через wi-fi з'єднання.
 • У разі, якщо Ви вже є передплатником послуги, просто відправте SMS будь-якого змісту або порожнє SMS на короткий номер 2024 (не тарифікується). Ви отримаєте посилання для переходу в App Market, без повторної підписки.
 • Для абонентів-користувачів мобільних пристроїв на базі платформи Android – зайти через браузер свого мобільного пристрою в магазин додатків AppMarket, ознайомитися з умовами передплати та натиснути кнопку «Підписатися», підтверджуючи умови передплати. Після чого відкриється сторінка, з якої необхідно завантажити та встановити додаток “AppMarket”, слідуючи інструкції на сторінці.
 • Для абонентів-користувачів мобільних пристроїв на базі платформ Symbian, Java, Windows Mobile або Blackberry*: зайти через браузер свого мобільного пристрою в магазин додатків AppMarket, натиснути кнопку «Завантажити» для додатка з відміткою «0+», після чого відкриється сторінка, на якій потрібно ознайомитися з умовами передплати та натиснути кнопку «Підключити», підтверджуючи умови передплати.

Після успішної оплати абонент зможе скачувати будь-які додатки та ігри без будь-яких обмежень.

Щоб відключитися від послуги необхідно:

 • через браузер телефону зайти за посиланням, вибрати розділ «Мій профіль» і натиснути кнопку «Вимкнути»
 • або в додатку “AppMarket” в меню “Мій обліковий запис” натиснути кнопку “Відмінити подписку”.

Після відключення від послуги ви зможете ще 10 разів скористатися завантаженими в рамках послуги Android-додатками. Після того для подальшого використання додатків підписку треба поновити.

Послуга доступна для всіх абонентів, які користуються мобільними пристроями на базі платформ Android, Blackberry*, Windows Mobile, Symbian або Java.

Перед використанням послуги в перший раз, перервіть всі активні Інтернет сесії на вашому телефоні.

Послуга не доступна через точку доступу BlackBerry.net (користувачі послуги BlackBerry).

Детальні правила користування послугою —  тут. Часті питання

Вартість

ПеріодВартість
Перші 7 днів безкоштовно
Наступні дні грн/тиж
(1,50 грн за 1 день)

Абонент оплачує вартість послуги за 7 днів. У разі відсутності необхідної суми коштів на рахунку абонента для здійснення оплати за 7 днів, абонент оплачує вартість послуги за 1 день.

Безкоштовний інтернет трафік в AppMarket

З 24 червня 2014 р. для абонентів ПрАТ «МТС Україна» Передоплата відміняється плата за трафік в магазині додатків AppMarket.

Вартість і оплата інтернет трафіку в AppMarket:

 • «Серфінг» магазину додатків AppMarket —  безкоштовний** в мережі ПрАТ «МТС Україна».
 • Завантаження додатків з AppMarket —  безкоштовно** в мережі ПрАТ «МТС Україна».
 • Інтернет-трафік, який генерується додатками, оплачується згідно з умовами тарифного плану абонента.
 • Абонентська плата відсутня.

Для абонентів ПрАТ «МТС Україна», що знаходяться у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні.

Обмеження

 • Безкоштовний** трафік магазину додатків AppMarket не надається абонентам, що використовують точки доступу (APN): WAP, wap.umc.ua, wap.jeans.ua
 • Безкоштовний** трафік магазину додатків AppMarket надається тільки для абонентів ПрАТ «МТС Україна» Передоплата і тільки на території України при реєстрації термінального облаштування абонента в мережі ПрАТ «МТС Україна» .
 • Інтернет-трафік, який генерується додатками, оплачується згідно з умовами тарифного плану абонента.
Вартість трафіку магазину додатків AppMarket включена у базову вартість тарифного плану абонента.
Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду.