Шанові клієнти, звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з переходом на більш сучасні технології 3G (UMTS) та 4G (LTE), 29 червня 2018 р. припинено роботу мережі CDMA та надання послуг на базі цієї технології.

 

Шановні клієнти!

Зараз ми здійснюємо перехід на більш сучасні телекомунікаційні технології. Наразі з метою покращення покриття 3G та підготовки до впровадження високошвидкісного мобільного інтернету 4G проводиться оптимізація мережі рухомого (мобільного) зв’язку.

Звертаємо Вашу увагу, що внаслідок цього з 31 травня 2018 р. змінюється зона покриття мережею CDMA та ймовірна недоступність послуг на базі цієї технології. З оновленою мапою покриття Ви можете ознайомитись на сторінці нижче або у точках продажу.

Натомість ви можете замовити послуги швидкісного 3G Інтернета. За додатковою інформацією звертайтесь до Центру інформаційної підтримки за телефонами: 111 (безкоштовно з мобільних номерів МТС та Vodafone)

Зазначені зони покриття отримані шляхом математичного моделювання.

Якість мережі (швидкість скачування інформації) залежить від багатьох факторів:

  • потужності сигналу, що приймається
  • електромагнітної обстановки у конкретному місці
  • щільності міської забудови та рельєфу місцевості
  • виробничої потужності сервера, з якого провoдиться скачування
  • ресурсів комп'ютера та інших факторів

На всій території покриття «МТС Коннект 3G» послуга надається на базі технології CDMA 2000 1x EV-DO rev.A, яка відповідає характеристикам мереж 3-го покоління (3G). Середня швидкість становить від 200 до 800 Кбіт/с. Максимальна швидкість для вхідного трафіка може досягати — 3.1 Мбіт/с.