Інформація щодо програми Бонус

Бонус для абонентів Передплата – це програма лояльності для користувачів Передплата.  В її межах користувачі цієї програми можуть накопичувати умовні бали – бонуси і обмінювати їх на послуги мобільного зв’язку від ПрАТ «МТС Україна» або на подарунки від партнерів!

Бонуси – умовні бали, які можуть накопичувати користувачі Передплата і які можна обмінювати на подарунки, якщо інше не передбачене умовами тарифного пакета.

Усі користувачі послуги Передплата (якщо інше не передбачене умовами тарифного пакета), віком не менше ніж 16 років, можуть взяти участь у програмі лояльності Бонус для абонентів  ПрАТ «МТС Україна» Передплата.

Реєстрація для участі в програмі лояльності Бонус не потрібна.

Ви автоматично стаєте учасником програми після поповнення, якщо інше не передбачене умовами тарифного пакета, а також якщо Ви до цього не обрали програму Моя МТС Знижка.

Але, міняти бонуси на журнали та ваучери від партнерів ПрАТ «МТС Україна» можуть лише зареєстровані учасники програми лояльності Бонус.

Умови програми лояльності Бонус однакові для всіх учасників програми лояльності. Можливість участі у програмі Бонус залежить від умов Вашого тарифного пакета. Делальніше про умови тарифних пакетів дивіться в розділі «Tарифи».

Дату першого дзвінка з Вашого номеру Ви можете дізнатись, набравши
*777*3#
 

Зареєструватися можуть всі абоненти Передплата, незалежно від тарифного пакета.

Умови отримання бонусів

Для накопичення бонусів не потрібно спеціально відкривати особовий рахунок. Ваші бонуси почнуть накопичуватися на спеціальному додатковому рахунку автоматично після першого поповнення, якщо інше не передбачене умовами тарифного пакета.

При зміні тарифної моделі всі накопичені бонуси будуть анульовані, якщо інше не передбачено умовами тарифної моделі.

Бонуси накопичуються за умови участі у програмах Бонус та/або Мобільний бонус ПрАТ «МТС Україна».

Бонуси нараховуються за витрати з рахунку на мобільний зв’язок ПрАТ «МТС Україна» за кожну 1 грн витрат по формулі: 1 грн = 1 бонус.

Додаткові бонуси можна отримати за:

 • Користування платіжними картками банків-партнерів – 1 бонус за кожні 5 грн витрат.
 • Користування мобільним інтернетом — 5 бонусів за кожен день з Інтернетом.
 • Реєстрацію у розділі  MTC Реєстрація200 бонусів.

Бонуси нараховуються на спеціальний бонусний рахунок:

 • 1 раз в місяць, до 15 числа, за витрати на мобільний зв’язок ПрАТ «МТС Україна» в попередньому місяці.
 • Протягом 2-х днів після користування карткою РБ Аваль-МТС.

За умови участі у програмі МТC Бонус бонуси нараховуються на спеціальний бонусний рахунок 1 раз в місяць, до 15 числа, за витрати на мобільний зв’язок ПрАТ «МТС Україна» в попередньому місяці.

При участі у програмі Мобільний бонус ПрАТ «МТС Україна» нарахування бонусів відбувається щоразу протягом 24 годин після здійснення безготівкових транзакцій - за кожні витрачені 5 грн. ви отримаєте 1 бонус.

Нарахування бонусів на рахунку можна безкоштовно перевірити:

 • відправити SMS на номер
  20172
 • набрати
  *777*1#
   

Бонуси зберігаються на Вашому особовому рахунку і не можуть бути передані іншому користувачеві ПрАТ «МТС Україна».

Ви одержуєте бонуси за витрати з рахунку, якщо інше не передбачене тарифним пакетом. Відповідно, навіть якщо Ви витрачаєте гроші з рахунку за кордоном, Ви також отримуєте бонуси.

Якщо термін дії номеру закінчився або номер знятий з обслуговування MТC Україна, то бонуси анулюються.

Так, якщо Ви не накопичили необхідної кількості бонусів (200 бонусів) протягом одного року з дати початку Вашої участі в програмі Бонус, то на початку наступного року ці бонуси будуть анульовані. Враховуються всі бонуси, зібрані за рік, навіть якщо частину з них Ви вже обміняли. Якщо Ви за рік зібрали 200 і більше бонусів, то термін їх дії буде подовжено ще на один рік. Якщо протягом цього року Ви не використаєте накопичені бонуси, вони будуть анульовані.

Бонуси можуть бути анульовані при зміні тарифної моделі, якщо це передбачено умовами нової тарифної моделі. Детальніше про умови тарифних моделей дивіться в розділі «Tарифи».

Також бонуси можуть бути анульовані, коли термін дії Вашого номеру закінчився, або номер знятий з обслуговування.

Інформація щодо обміну бонусів

За бонуси Ви можете замовити послуги зв’язку та отримати подарунки від партнерів.

Обміняти бонуси Ви можете, зателефонувавши на номер 111 або скориставшись спеціальними USSD-запитами.

Якщо Ви обрали дзвінок на номер 111 (безкоштовно з мобільного телефону ПрАТ «МТС Україна» в Україні, цілодобово), то необхідно буде обирати наступні пункти меню 2, 3 та 5 – розділ «Обмін бонусів».

Якщо ж Ви обрали USSD-запити, то просто набирайте на клавіатурі телефону запит, який відповідає обраному Вами подарунку.

Необхідно, щоб на Вашому рахунку була достатня кількість бонусів для обміну на обраний подарунок.

Дану інформацію Ви можете знайти в розділі «Як обміняти бонуси?».

Поповнення рахунку відбудеться протягом 24 годин після замовлення.

Ви можете дізнаватися новини програми лояльності на інтернет-сайті ПрАТ «МТС Україна», та за номером меню послуг програми – 111 безкоштовно з мобільного телефону ПрАТ «МТС Україна» в Україні, цілодобово).

Умови участі
Взяти участь у програмі мають право фізичні особи не молодше 16 років, які постійно проживають на території України і є користувачами послуг ПрАТ «МТС Україна» Передоплата, крім тарифів: «Простий МТС», CDMA (всі тарифи), Турист (всі тарифи), MTC 2012, MTS Partner New, МТС Travel SIM, Супер МТС Команда 3D.