Шановний клієнте! Починаючи з 17 лютого 2017 року припиняє дію Ваш тарифний план!
З 08 до 17 лютого 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" пакет послуг на перший місяць буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light" або "Vodafone Light+" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на один з тарифних планів лінійки Vodafone red 2015 або Vodafone Light з 17 до 28 лютого 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються. Детальна інформація за номером 111*6

ПослугиВ межах областейЗа межами областей
Дзвінки
  • абонентам ПрАТ «МТС Україна» у межах послуги «Супер без поповнення», грн/хв
0
100 хв/день
0
30 хв/день
  • абонентам ПрАТ «МТС Україна» після вичерпання щоденного об’єму хвилин або при непідключеній послузі «Супер без поповнення»
1,50 грн/хв
  • абонентам інших операторів України
0,65 грн/хв 1,50 грн/хв
  • на міські номери по Україні
1,50 грн/хв

 

Послуги в тарифі

ПослугиВартість
Плата за з’єднання при дзвінках абонентам України відсутня
SMS абонентам ПрАТ «МТС Україна» 900 шт/місяць
SMS абонентам усіх мобільних операторів України 1,00 грн/шт
SMS за кордон 3,00 грн/шт
Звіт про доставку по Україні, закордон та у роумінгу 0,07 грн/шт
Мобільний Інтернет 3G/2G 200 Мб за
5,00 грн. у день
користування
MMS абонентам усіх мобільних операторів України та на мережу ПрАТ «МТС Україна» інших країн 1,20 грн/шт
Щоденний платіж за користування послугою «Супер без поповнення» 1,00 грн/доба

Заощаджуйте на відправці SMS та MMS, замовляйте вигідні пакети «20 SMS по Україні» та «10 MMS по Україні».

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 200 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 грн. в день користування. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 200 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби.

Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - *101*500# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек.

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги - «500 МБ за 15 грн» до кінця доби.

Особливості тарифу «Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-50»

Тариф діє на постійній основі для абонентів Передплата Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей.

Кошти з грошового додаткового рахунку можуть бути використані для дзвінків, SMS, MMS, GPRS-Інтернет по Україні. Кошти не використовуються на послуги контент-провайдерів, дзвінки за кордон, роумінг.
Тариф «Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-50» бере участь у програмах лояльності «Мобільний бонус МТС» та «Бонус».

Перехід у тариф «Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-50»

Перехід у тариф «Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-50» не пропонується.

Сервісні номери

ПослугиЯк перевірити?
Перевірка коштів на основному грошовому рахунку
*101#
 
Перевірка залишку хвилин та SMS послуги «Супер без поповнення» на території Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей
*101*04#
 
Перевірка залишку хвилин та SMS послуги «Супер без поповнення» за межами вищезазначених областей в Україні
*101*44#
 
Перевірка коштів на додатковому грошовому рахунку
*101*10#
 

Детально про правила використання коштів з додаткового грошового рахунку Ви можете дізнатися, звернувшись до Центру обслуговування абонентів за номером 111 .

Додаткові послуги

ПослугиВартість
Послуга «Конференц-зв'язок» (за поточний місяць, зняття 27 числа) 1,06 грн/міс

Платіж за підключення послуги «Конференц-зв'язок» складає 1,06 грн.

Для активації стартового пакета подзвоніть з території України на безкоштовний номер 111 .

Строк дії номера — 30 днів після активації стартового пакета та 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер та баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення строку дії номера. За відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може буди призупинено незалежно від строку дії номера.

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.
Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 15.09.2016 року.
Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

У вартість стартового пакета та в перелік послуг тарифного плану входить мелодія GOODOK строком на 30 днів з моменту активації стартового пакета. Після закінчення даних 30 днів строк дії такої мелодії буде автоматично подовжуватися кожні 30 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 30 днів надання послуги. При цьому після закінчення перших 30 днів надання послуги починає стягуватися плата за користування послугою у розмірі 11,69 грн з ПДВ та ПФ до моменту самостійної відмови від мелодії. Плата за користування послугою нараховується по дату її фактичного використання і підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги необхідно відправити SMS з текстом OFF на номер 700.

Увага! Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється лише у випадку, коли з 23:59 до 00:01 на Вашому телефоні не було відкрито Інтернет-сесій. Якщо Ви використовуєте послугу «Мобільний GPRS-Інтернет» у зазначений час, для коректного нарахування щоденного об'єму послуг перервіть Інтернет-сесію о 23:59 та відновіть її о 00:01.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

  • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «МТС Україна» в Україні.
  • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
  • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «МТС Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.