Шановний клієнте! Починаючи з 17 лютого 2017 року припиняє дію Ваш тарифний план!
З 08 до 17 лютого 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" пакет послуг на перший місяць буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light" або "Vodafone Light+" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на один з тарифних планів лінійки Vodafone red 2015 або Vodafone Light з 17 до 28 лютого 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються. Детальна інформація за номером 111*6

ПослугиВ межах областейЗа межами областей
Дзвінки
  • абонентам ПрАТ «МТС Україна»
0 грн/хв
3000 хв/місяць
0 грн/хв
30 хв/день
  • SMS абонентам ПрАТ «МТС Україна»
0 грн/шт
30 шт/день
0 грн/шт
30 шт/день
  • абонентам інших мобільних операторів України
0,40 грн/хв 1,35 грн/хв
  • абонентам на міські номери по Україні
1,35 грн/хв 1,35 грн/хв
  • плата за з'єднання при дзвінках абонентам по Україні
відсутня відсутня

 

Послуги в тарифі

ПослугиВартість
SMS абонентам по Україні 1,00 грн/шт
Звіт про доставку SMS по Україні, за кордон та у роумінгу 0,07 грн/шт
MMS абонентам по Україні 1,20 грн/шт
Вихідні міжнародні дзвінки за напрямами послуги «15 копійок дзвінки за кордон без ПЗЗ і абонплати» 0,16 грн/хв – міські номери
1,06 грн/хв – мобільні номери
Щоденний платіж за послугу «Супер без поповнення» 1,00 грн
Мобільний Інтернет 3G/2G 200 Мб за
5,00 грн. у день
користування

Заощаджуйте на відправці SMS та MMS, замовляйте вигідні пакети «20 SMS по Україні» та «10 MMS по Україні».

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 200 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 грн. в день користування. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 200 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби. 

Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - *101*500# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису - «500 МБ за 15 грн» до кінця доби.

Особливості користування послугою супер для тарифу «Супер МТС без плати за з'єднання і поповнень 0-35 Новий»

Для підключення послуги «Супер без поповнення» необхідно провести перше поповнення рахунку на суму від 40 гривень одним платежем.

В рамках послуги надається 3000 хвилин на місяць (поза регіонів дії тарифу — 30 хвилин в день) і 30 SMS в день для спілкування в мережі ПрАТ «МТС Україна». При цьому з основного грошового рахунку знімається вартість користування послугою — 1,00 грн/добу. Щоденний платіж знімається також у випадках, якщо його сума перевищує залишок на рахунку. Якщо після зняття щоденного платежу баланс рахунку стає нульовим або від'ємним, використання щоденного об'єму послуг призупиняється і буде відновлене після поповнення рахунку та досягнення позитивного балансу.

Після перевищення щоденного обсягу послуг вартість одного SMS абонентам ПрАТ «МТС Україна» по Україні становить 1,00 грн, вартість дзвінків абонентам ПрАТ «МТС Україна» — 1,30 грн/хв. За межами територій дії тарифу надається 30 хвилин в день в мережі ПрАТ «МТС Україна», за умови наявності поповнення рахунку від 40 грн одним платежем після 01.12.2014 р. Враховуються всі види поповнень, крім поповнень з допомогою послуги «Переказ грошей». Платіж за 30 хвилин становить 0,53 грн/день у разі використання.

Для абонентів, які підключені до акції «0 БЕЗ АБОНПЛАТИ», щоденний платіж знімається тільки з основного грошового рахунку при здійсненні дзвінків у мережі ПрАТ «МТС Україна».

Перехід в тариф «Супер МТС без плати за з'єднання і поповнень 0-35 Новий»

Зміна тарифного плану на «Супер МТС без плати за з'єднання і поповнень 0-35 Новий» не пропонується.

Тарифи на додаткові послуги

ПослугиВартість
SMS за кордон 3,00 грн/шт
MMS за кордон (окрім країн МТС) 10,00 грн/шт
MMS за кордон (країни МТС: Росія, Узбекистан, Туркменістан, Вірменія) 1,20 грн/шт

Сервісні номери

ПослугаЯк перевірити?
Перевірка коштів на основному грошовому рахунку
*101#
 
Перевірка залишку безкоштовних хвилин на території вищевказаних областей
*101*04#
 
Перевірка залишку безкоштовних хвилин за межами вищевказаних областей в Україні
*101*44#
 
Перевірка коштів на додатковому грошовому рахунку
*101*10#
 

Детально про правила використання з додаткового грошового рахунку Ви можете дізнатися, звернувшись до Центру обслуговування абонентів за номером 111  .

Тариф діє на постійній основі для абонентів Передплата Закарпатської, Запорізької, Харківської та Чернівецької областей.

Для активації стартового пакету зателефонуйте з території України на безкоштовний номер 111 . Термін дії номера — 30 днів після активації стартового пакету і 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер і баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення терміну дії номера. При відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може бути припинена незалежно від терміну дії номера.

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.
Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на на 15.09.2016 року.
Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Увага! Нарахування щоденних пакетів послуг здійснюється лише у випадку, коли з 23:59 до 00:01 на Вашому телефоні не було відкрито Інтернет-сесій. Якщо Ви використовуєте послугу «Мобільний GPRS-Інтернет» у вказаний проміжок часу, для коректного нарахування щоденного об'єму послуг, будь ласка, перервіть Інтернет-сесію о 23:59 та відновіть її о 00:01.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

  • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «МТС Україна» в Україні.
  • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
  • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «МТС Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.