ПослугиОб’єми послугВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна», Vodafone Україна БЕЗЛІМІТ 1,50 грн/день
Мобільний Інтернет 3G/2G 400 Мб /день
SMS на ВСІ мобільні мережі України 150 шт/день 2,00 грн/день
у разі відправки першого SMS/MMS
Дзвінки на інші мобільні мережі України 0,50 грн/хв
Дзвінки за кордон (послуга «0 за кордон») 0 грн/хв

Послуги 3G

Об’єми послуг

Вартість
3G Швидкісний Інтернет 2500 МБ 50 грн на 30 днів
в межах послуги «3G Безліміт»
Підключити *888#  
ПослугиОб’єми послугВартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна»
Мобільний Інтернет
БЕЗЛІМІТ 1,50 грн/день
SMS на ВСІ мобільні мережі України 150 шт/день 2,00 грн/день
у разі відправки першого SMS
Дзвінки за кордон (послуга «0 за кордон»)   0 грн/хв

Шановний клієнте! Починаючи з 18 квітня 2017 року припиняє дію Ваш тарифний план!

З 07 по 18 квітня 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" пакет послуг на перший місяць буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light" або "Vodafone Light+" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на один з тарифних планів лінійки Vodafone EXTRA RED або Vodafone Light, Vodafone Light+ з 18 квітня по 31 травня 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються. Детальна інформація за номером 111*6

Звертаємо Вашу увагу! Що абоненти з діючою послугою «Рік без абонплат» будуть переведені в тариф Vodafone Light +, зі збереженням терміну дії послуги.
При цьому Вам будуть щомісяця надані безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна / МТС Україна, 500 МБ на місяць 3G / 2G Інтернету в рамках тарифу і додаткові 4 Гб на місяць 3G / 2G Інтернету до кінця дії послуги «Рік без абонплат». Так само без додаткових оплат щомісячно буде надаватися 30 хв. для дзвінків на інші мережі України. Після закінчення дії послуги «Рік без абонплат» будуть діяти стандартні умови тарифу Vodafone Light +.

У разі якщо:

 • Ви завдаєте значні навантаження на мережу оператора мобільного зв'язку(що відправляє або приймає повідомлення), здійснюючи масові розсилки SMS/MMS, тобто якщо більше 25% вихідних повідомлень за добу відправлені Вами на мережу одного і того ж оператора, що приймає повідомлення;
 • Ви використовуєте послугу в комерційних цілях, здійснюючи масові розсилки.

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право відключати або обмежувати доступ до послуги «Передача текстових і мультимедійних повідомлень».

Послуги в тарифі

Особливості користування тарифом «Смартфон 0.50»

Умови тарифу діють після першого поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем. Підключення відбувається протягом 24 годин після поповнення, після підключення Ви отримаєте SMS: “Послуга «Смартфон Безліміт» підключена”. Звертаємо Вашу увагу, що враховуються усі види поповнень, крім поповнень за допомогою послуги «Переказ грошей».

ПослугиВартість
Плата за з'єднання для дзвінків абонентам по Україні відсутня
Дзвінки на міські номери по Україні / У рамках послуги «25 хвилин на міські номери» (підключення *101*71# ) 1,50 / 0,44 грн/хв
SMS/MMS на ВСІ мобільні мережі України після використання 150 пакетних SMS/MMS в день 1,00 грн/шт
SMS за кордон з 15.09.2016 3,00 грн/шт
MMS за кордон (окрім країн МТС) 10 грн/шт
MMS за кордон (абонентам МТС країн: Росія, Узбекистан, Туркменістан, Вірменія) 1,05 грн/шт

У випадку відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діють наступні тарифи: дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» — 0,53 грн/хв, дзвінки абонентам інших мобільних операторів України — 1,50 грн/хв, SMS абонентам по Україні — 1,00 грн/шт, MMS абонентам по Україні — 1,00 грн/шт, мобільний Інтернет — 200 Мб за 5,00 гривень на день, тільки у разі користування. Надалі Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів, після швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек.

Тариф «Смартфон 0.50» діє на території України.

Зазначені спеціальні умови тарифу дійсні для

Київської, Одеської, Івано-Франківської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Закарпатської (Тячівський та Рахівський Район), Черновіцької (Сокирянський, Вижницький, Путильський райони), Кіровоградської (Гайворонський, Ульяновський, Новоархангельський, Новомиргородський райони ), Донецької (Маріупольський район) областей

В інших областях діють базові умови тарифу: 1,00 грн/день щодня, а також у Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Херсонській областях - 1,50 грн/день у разі дзвінка в мережі ПрАТ «ВФ Україна» і 1,50 грн/хв за умови дзвінків на інших операторів, в інших областях вартість дзвінка на інші опертори складає 0,50 грн/хв

Інші послуги тарифікуються відповідно до вказаних умов тарифу.

У вартість стартового пакета та в перелік послуг тарифного плану входить мелодія послуги GOODOK строком на 30 днів з моменту активації стартового пакета. Після закінчення даних 30 днів строк дії такої мелодії буде автоматично подовжуватися кожні 30 днів, якщо абонент не відмовиться від мелодії до моменту вичерпання перших або кожних наступних 30 днів надання послуги. При цьому після закінчення перших 30 днів надання послуги починає стягуватися плата за користування послугою у розмірі 11,69 грн (з ПДВ та ПФ) до моменту самостійної відмови від мелодії. Плата за користування мелодією послуги GOODOK нараховується по дату її фактичного використання і підлягає оплаті в повному обсязі. Для відмови від послуги необхідно відправити SMS з текстом OFF на номер 700.

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 400 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G в межах вашого тарифу. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 400 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів.

ОбсягВартістьУмови користуванняПеревіритиВідключити
500 Мб 15 грн 10 пакетів до кінця місяця *101*501#   *101*502#  

Максимальна кількість – 10 пакетів на місяць. Термін дії додаткових МБ - до 1-го числа наступного місяця. Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - *101*500# і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек.

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги - «500 МБ за 15 грн» до кінця місяця

Отримуй доступ до 3G швидкості з послугою «3G Безліміт»

 • Швидкісний Мобільний Інтернет - до 7,2 Мбіт/сек*, а в подальшому до 42 Мбіт/сек!
 • 3G покриття в усіх обласних центрах країни та великих містах!
 • Використання усіх можливостей швидкісного безлімітного 3G  Інтернету без зміни номеру, SIM-картки або тарифів!
Вартість
50 грн
Термін дії 30 днів
Підключити *888#  
Перевірити *888*8#  
Відключити *888*0#  
ВартістьТермін діїПідключитиПеревіритиВідключити
50 грн 30 днів *888#   *888*8#   *888*0#  

Для абонентів які підключили послугу «3G Безліміт» починаючи з 1.08.2015, вона буде діяти на постійній основі!
Перепідключення послуги, зняття плати за користування та оновлення обсягу інтернет-трафіку в рамках послуги «3G Безліміт» відбуватиметься щомісяця з моменту замовлення, з урахуванням дати підключення.

Щомісячний платіж за користування послугою знімається також у випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. Використання послуги можливо тільки при позитивному балансі.

Період підключення з 10 березня 2015 року.  

Послуга надається на базі національного роумінгу з «ТриМоб» та в подальшому у мережі 3G ПрАТ «ВФ Україна» , 
доступ до якої здійснюється при підключенні послуги «3G Безліміт» - єдина послуга для двох 3G мереж!

 • Для використання послуги Вам потрібен телефон із підтримкою  3G UMTS/HSDPA
 • В меню телефону необхідно обрати один із варіантів режиму мережі:«3G» або «3G/2G»
 • Далі ввімкнути режим передачі даних у роумінгу на Вашому телефоні
 • В меню телефону в ручному режимі обрати один із варіантів назви мережі: Trimob/UKR 07/ Ukrtelecom 07/ Ukrtelecom/ 255 07

Тарифи вказані у гривнях з урахуванням ПДФ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ станом на 01.02.2016.

після використання 2500 мб на 30 днів, швидкість доступу до мережі пакетної передачі даних знижується до 150 кбіт/с

Користуйтесь безлімітними дзвінками в мережі ПрАТ «ВФ Україна»/Vodafone Україна та  100 МБ мобільного Інтернету кожного дня протягом ріку, сплативши один раз авансом 500 грн, замість 2,00 грн щоденно!

ВартістьПідключитиПеревірити
500 грн *365#   *365*1#  

Послуга діє 365 днів з моменту підключення, на всій території України. Плата за послугу знімається під час її підключення. Перевірка статусу і терміну дії послуги «Рік без Абонплат» при підключенні на рік — *365*1#  . На період послуги щомісячні платежі за послугою «Смартфон оптом» і щоденні платежі в межах тарифу припиняються. При переході в інший тариф дія акції припиняється.

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках послуги "Рік без абонплат" після вичерпання 100 мегабайт в день, Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек. При відключенні послуги "Рік без абонплат надання додаткових 500 мб за 15 грн до кінця місяця припиняється, далі користування Інтернетом відбувається відповідно до умов тарифу. Деталі - "500 МБ за 15 грн" до кінця місяця

Отримуйте 2 БЕЗЛІМІТИ авансом на місяць за 30,00 грн щомісячно замість 1,50 грн щодня і економте 33% у місяць.

«Смартфон оптом»ЕкономіяВартістьПідключення
На місяць 33% 30,00 грн/міс *101*530#

Плата за послугу знімається під час її підключення, а надалі  кожного місяця з урахуванням дати підключення. Послуга не діє у разі підключення послуги «Рік без Абонплат». Звертаємо Вашу увагу, що в рамках послуги "Смартфон оптом" після вичерпання 500 мегабайт на місяць,Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів Деталі - «500 МБ за 15 грн» в місяць

При відключенні послуги "Смартфон оптом» надання додаткових 500 мб за 15 грн в місяць припиняється, далі користування Інтернетом відбувається відповідно до умов тарифу.

«Смартфон оптом»ПеревіркаВідключення
На місяць *101*531#   *101*532# 

Усім абонентам одразу після активації стартового пакета чи міграції до тарифу «Смартфон 0.50» безкоштовно надається 50 МБ мобільного Інтернету з терміном дії 30 днів з моменту підключення.

У випадку відсутності першого поповнення рахунку на 40 грн одним платежем діють наступні тарифи: дзвінки абонентам ПрАТ «ВФ Україна» — 0,53 грн/хв, дзвінки абонентам інших мобільних операторів України — 1,50 грн/хв, SMS абонентам по Україні — 1,00 грн/шт, MMS абонентам по Україні — 1,00 грн/шт, GPRS WAP та мобільний Інтернет — Безліміт за 3,00 гривень на день, тільки у разі користування.

Примітки:

Для абонентів, які є участниками акції від 01.06.2015 діють наступні умови тарифікаціі:         

Дзвінки на номери ПрАТ «ВФ Україна» та мобільний Інтернет –Безліміт за 0,75 грн. в день.Вартість дзвінків на міські номери по Україні  1,33 грн та вартість дзвінків на номери інших операторів - 0,37 грн/0,53 грн/1,33 грн в залежності від регіону.

Вартість послуги "Смартфон оптом" становитиме 15,00 грн з урахуванням всіх податків.

 • З 15.07.2014 в тариф «Смартфон 0.50» безкоштовно включена послуга «0 за кордон», яка дає Вам можливість дзвонити безкоштовно в рамках перших 10 хвилин в день. Повний перелік країн та детальний опис умов тарифікації в розділі опису послуги — «0 за кордон».
 • З 15.07.2014 в тариф «Смартфон 0.50» безкоштовно включена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії та в Європі всього за 30 гривень в день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет у роумінгу».

Для активації стартового пакета подзвоніть з території України на безкоштовний номер 111 або скористайтесь мобільним Інтернетом. Строк дії номера — 30 днів після активації стартового пакета та 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер та баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення строку дії номера. За відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може бути призупинено незалежно від строку дії номера.

В Вашому тарифі діють спеціальні умови при відправці SMS/MMS. Деталі.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 27.01.2017 р.

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

 • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «ВФ Україна» в Україні.
 • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111.
 • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.