Послуги Вартість
Дзвінки абонентам ПрАТ «МТС Україна» 0 грн 30 хв/день
SMS абонентам ПрАТ «МТС Україна» 10 шт/день 0,11 грн/день
Мобільний Інтернет 3G/2G 200 Мб/день 5,00 грн/день
MMS абонентам по Україні 10 шт/день 0,11 грн/день
Дзвінки батькам (на 2 номери ПрАТ «МТС Україна» у межах послуги «Моя Сім'я») Без щоденних платежів! 
Без обмежень!

Шановний клієнте! Починаючи з 03 березня 2017 року припиняє дію Ваш тарифний план!
Починаючи з 03 березня 2017 року припиняє дію Ваш тарифний план! З 22 лютого до 03 березня 2017 Ви можете безкоштовно змінити свій поточний тариф на будь-який доступний для підключення тариф Vodafone Передплата. В тарифах "Vodafone Red" пакет послуг на перший місяць буде надано безкоштовно, в тарифах "Vodafone Light" або "Vodafone Light+" для підключення послуг необхідно поповнити рахунок на суму від 40 грн, одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Для клієнтів, які не скористаються пропозицією безкоштовного переходу тариф автоматично та безкоштовно буде змінено на один з тарифних планів лінійки Vodafone Red 2015 або Vodafone Light з 03 до 24 березня 2017р. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються. Детальна інформація за номером 111*6

Послуги в тарифі

Рекомендуємо для економії
МТС Клік
Контроль рахунку
ПослугиВартість
Дзвінки абонентам інших мобільних операторів України (спеціальні умови тарифу)
  • у Київській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Львівській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській та Одеській областях
0,30 грн/хв
  • у Дніпропетровській, Закарпатській, Волинській, Чернівецькій, Чернігівській, Харківській, Запорізькій та Миколаївській областях
0,40 грн/хв
Дзвінки абонентам інших мобільних операторів України (базові умови тарифу)
  • у Луганській, Донецькій, Херсонській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській областях
1,35 грн/хв
SMS абонентам інших мобільних операторів України 0,11 грн/шт
(перші 10 шт/день) 
надалі 1,00 грн/шт
Дзвінки абонентам на міські номери по Україні 1,35 грн/хв
Плата за з'єднання при дзвінках абонентам по Україні 0 грн
SMS за кордон 3,00 грн/шт
Звіт про доставку SMS по Україні, за кордон та у роумінгу 0,07 грн/шт

Додаткові «500 МБ за 15 грн» до кінця доби

Приєднуйтесь до високих швидкостей і кожен день отримуйте 200 мегабайт швидкісного мобільного Інтернету 3G за 5 грн. в день користування. Слухайте музику, дивіться фільми і мобільне телебачення в режимі он-лайн, здійснюйте відео-дзвінки, грайте в он-лайн ігри, завантажуйте цікаву інформацію на швидкості до 42 Мбіт / с. За фактом використання 200 МБ Вам надійде SMS повідомлення. Після вичерпання пакетних мегабайт Вам будуть автоматично надані додаткові 500 МБ мобільного Інтернету на максимальній швидкості за 15 грн. в рамках 10 пакетів. Максимальна кількість – 10 пакетів до кінця доби. Комбінація для повторного підключення та надання додаткових пакетів мегабайт - * 101 * 500 # і клавіша виклику. Після використання 10 пакетів або при їх відключенні швидкість мобільного Інтернету буде обмежена до 32 Кбіт / сек.

Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису - «500 МБ за 15 грн» до кінця доби.

  • Безкоштовні дзвінки батькам БЕЗ щоденних платежів та обмежень (у межах послуги «Моя Сім'я»)!
  • Без обов'язкових поповнень та плати за з'єднання!
  • Закритий доступ до контент-послуг!

Увага! Умови тарифу, в тому числі послуга «Моя Сім'я», діють після першого поповнення рахунку від 40 гривень одним платежем та підключаються протягом доби після поповнення.

Вартість внесення номера до послуги «Моя Сім'я» складає 11 грн.

Спеціальні умови тарифу діють на всій території України, крім Луганської, Донецької, Херсонської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Закарпатської, Чернівецької, Харківської, Запорізької областей:

Платіж за 30 хвилин у мережі ПрАТ «МТС Україна» не знімається, вартість дзвінків 0,30 грн/хв абонентам інших мобільних операторів України, підключається тільки після першого поповнення рахунку від 40 грн одним платежем. У разі відсутності першого поповнення рахунку від 40 грн одним платежем, вартість дзвінків складе 1,35 грн/хв.

Базові умови тарифу діють на території Луганської, Донецької, Херсонської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Закарпатської, Чернівецької, Харківської, Запорізької областей: платіж за 30 хвилин у мережі ПрАТ «МТС Україна» складає 50 копійок у день у разі користування.

Після закінчення щоденних об'ємів послуг або в разі відсутності першого поповнення рахунку на 40 гривень одним платежем, діють тарифи: 1,30 грн/хв на дзвінки абонентам ПрАТ «МТС Україна», 0,70 грн/шт на відправку SMS по Україні, 1,20 грн/шт на відправку MMS по Україні.

Послуга «Переказ коштів» недоступна у даному тарифі. Абоненти інших тарифних планів можуть скористатися послугою «Переказ грошей» для поповнення рахунку абонентів тарифу «Супер МТС Команда 3D».

ПослугиВартість
SMS за кордон 3,00 грн/шт
MMS за кордон 10,00 грн/шт

З 01.11.2014 в тариф «Супер МТС Команда 3D» безкоштовно включена послуга «Супер Інтернет у роумінгу», з якою Ви отримаєте Інтернет в Росії та в Європі всього за 15,94 гривень в день користування! Платиш тільки коли користуєшся! Детальний опис умов тарифікації та використання в розділі опису послуги — «Супер Інтернет у роумінгу».

Перевірка кількості хвилин та SMS на ПрАТ «МТС Україна», MMS по Україні та мегабайтів мобільного Інтернету *101*4#  
Перевірка коштів на додатковому грошовому рахунку *101*10#  

Для зміни тарифу достатньо скористатися системою «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК» або зателефонувати за безкоштовним номером 7722 та керуватись голосовим підсказкам.
Вартість переходу становить 20,00 грн., перша зміна тарифу протягом 30 днів після першого дзвінка - безкоштовно.
Зміна пакета здійснюється протягом 24 годин.

Детально про правила використання коштів з додаткового грошового рахунку Ви можете дізнатися, звернувшись до Центру обслуговування абонентів за номером 111  .

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням  ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який складає  7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 15.09.2016 року.

Мінімальний термін дії тарифу — 14 днів з моменту його введення.

З 15.06.15 тариф закритий для підключення та користування на території Львівської області.

Для активації стартового пакета подзвоніть з території України на безкоштовний номер 111  . Строк дії номера — 30 днів після активації стартового пакета та 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн (крім «Переказ грошей»). Номер та баланс рахунку зберігаються протягом 2 місяців після закінчення строку дії номера. За відсутності користування будь-якими послугами протягом 180 днів обслуговування може бути призупинено незалежно від строку дії номера.

Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуг можна отримати на www.mts.ua або за телефонами:

  • 111   — безкоштовно з мобільного ПрАТ «МТС Україна» в Україні.
  • 555   — швидке з‘єднання з оператором без очікування в черзі. Вартість підключення послуги – 10 грн. (з ПДВ та ПФ) для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» в Україні. У вартість входить необмежена кількість звернень протягом 24 годин, у тому числі за номером 111;
  • 0 800 400 000   — безкоштовно з усіх мереж зв’язку України.

ПрАТ «МТС Україна» залишає за собою право змінювати деталі, терміни та умови проведення акції та надання послуг.


Рекомендуємо для економії
МТС Клік
Контроль рахунку