Шановні клієнти!

Зараз ми здійснюємо перехід на більш сучасні телекомунікаційні технології. Наразі з метою покращення покриття 3G та підготовки до впровадження високошвидкісного мобільного інтернету 4G проводиться оптимізація мережі рухомого (мобільного) зв’язку.
Звертаємо Вашу увагу, що внаслідок цього з 23 лютого 2018 р. змінюється зона покриття мережею CDMA та ймовірна недоступність послуг на базі цієї технології. З оновленою мапою покриття Ви можете ознайомитись за посиланням: http://www.mts.ua/ru/internet/for-laptop/3g-internet/prepayment/coverage або у точках продажу.

Натомість ви можете замовити послуги швидкісного 3G Інтернета. За додатковою інформацією звертайтесь до Центру інформаційної підтримки за телефонами: 111 (безкоштовно з мобільних номерів МТС та Vodafone).

Зазначені зони покриття отримані шляхом математичного моделювання.

Якість мережі (швидкість скачування інформації) залежить від багатьох факторів:

  • потужності сигналу, що приймається
  • електромагнітної обстановки у конкретному місці
  • щільності міської забудови та рельєфу місцевості
  • виробничої потужності сервера, з якого провoдиться скачування
  • ресурсів комп'ютера та інших факторів

На всій території покриття «МТС Коннект 3G» послуга надається на базі технології CDMA 2000 1x EV-DO rev.A, яка відповідає характеристикам мереж 3-го покоління (3G). Середня швидкість становить від 200 до 800 Кбіт/с. Максимальна швидкість для вхідного трафіка може досягати — 3.1 Мбіт/с.